Odkazy na další informace

Knížky, webové adresy, DVD - na kreační téma.

Index článků k 27. 9. 2016

Děkuji všem, kteří modlitbou, slovem, vlastní prací i financemi pomáhají ostatním vybřednout z evolučních slátanin a zrůdné darwinistické mytologie.
Pavel Kábrt

Index všech článků na webu www.kreacionismus.cz

Seznam všech článků s html odkazy na www.kreacionismus.cz vypracovaný 27. 9. 2016.
Nejnovější článek je dole, nejstarší nahoře. Dodatečně jsou do hranatých závorek [] vpisována hesla pro snazší vyhledávání potřebných témat.

V plánu jsou další upgrady tohoto seznamu.

**

Index článků k 1. 2. 2016

Jeden prima bráška z Apoštolské církve bez hranic si dal velkou práci a vypracoval seznam všech článků, které jsou na těchto webových stránkách, s jejich hypertextovými odkazy. Kdo má zájem, může si na svůj disk tento Index zde zkopírovat nebo stáhnout dole z přílohy ve formátu MS Word.doc, a má tak možnost snadného vyhledávání různých témat i okamžitého otevření daného článku na těchto webových stránkách. Další budoucí upgrady jsou v plánu, dovolí-li Bůh.

Děkuji všem, kteří modlitbou, slovem, vlastní prací i financemi pomáhají ostatním vybřednout z evolučních slátanin a zrůdné darwinistické mytologie.
Pavel Kábrt

Cliff! – 18: Promiňte, Dr. Dawkinsi – Kýchání do tajfunu

Představujeme Vám Cyklus filozoficko-teologických úvah Clifforda Goldsteina. Námi vybraný díl (převzatý z www.hopetv.cz) polemizuje s ateistou a radikálním darwinistou Dr. Dawkinsem.

Další díly naleznete ZDE.

Kolaps darwinismu a Pravda o stvoření

Vážení čtenáři. Předem se omlouváme za vaše velmi pravděpodobné znepokojení, přesto bychom vám rádi nabídli k prohlédnutí muslimy vyrobený dokument, zřejmě v zahraničí, a českými muslimy nadabovaný. Předem upozorňujeme, že o velkém a vznešeném Alláhovi se v něm mluví několikrát.

Šéfredaktor tohoto webu Pavel Kábrt k tomu dodává: "Muslimové mají s křesťany společný celý Starý zákon a křesťané na ně mohou pohlížet v jistém smyslu jako na neobrácené Židy - nepřijali Krista. Přestože se křesťanství od islámu liší ve velmi podstatných věcech, na stvoření se muslimové dívají stejně, tedy i na evoluční teorii a darwinismus."

Monoteistická náboženství jako judaismus, křesťanství a islám vyznávají jednoho Boha, arabsky Alláha či Hospodina. V hebrejštině se Bůh řekne velmi podobně: Ellah אל. Bůh má v Bibli velmi mnoho jmen, proto titul Alláh nemusí urážet ani Židy, ani křesťany.

Pevně doufáme, že toto video jako informaci přivítáte.

Archeologické objevy Rona Wyatta

Videopřednáška převzata ze serveru Neuvěřitelné odhalení
http://neuveritelnaodhaleni.cz/filmy-a-videa/archeologicke-objevy-rona-w...

Video přednáška CONFRONTING EVOLUTION

Níže si vám dovolujeme poskytnout nekomerčně volně šiřitelnou přednášku organizace Creation Science Evangelism (2 hodiny - angličtina).

Hledání původu života

Krasovčelaření

Český rozhlas 2 Praha před 2 lety odvysílal téměř kreacionistický rozhovor se včelařem Václavem Uhrem.

Zvukové záznamy Prof. Dr. Waltera Veitha

Zajímavé audio přednášky ke stažení naleznete zde: http://www.freewebs.com/paprsek2/evoluce.htm

Další videa z TV7

Odkaz zkamenělin z cyklu Jak vznikl svět (ORIGINS: How the World Came to Be).

Customize This