Evoluce organizmů

Rozmanitosti přírody.

Teď to vidíš, teď ne!

Z http://creation.com/can-evolution-be-observed přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 1/2017. Článek vyšel na stránkách CMI 10. ledna 2017. Translation granted by Creation.com - Přeloženo s povolením od Creation.com /CMI/, která je vydavatelem časopisu Creation. Anglickou verzi časopisu je možné si objednat zde. Na stránkách CMI jsou i další české články zde. CMI – Creation Ministries International /Mezinárodní služba stvoření/ je celosvětovou organizací, která se řadí ke kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. ICR, CRS, AiG aj./. Tisíce vědců se dnes zabývají rozšiřováním přírodovědeckých faktů o stvoření světa Bohem v protikladu k evolucionistickým nevědeckým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

Bichir: Naučí se ryba chodit?

Bichiři a velký skok v evolucionistické víře

Z http://creation.com/teaching-a-fish-to-walk přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 1/2017. Permition granted by Creation.com - Přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel v časopisu Creation 37(3):16-17 v červenci 2015. Anglickou verzi časopisu je možné si objednat zde. Na stránkách CMI jsou i další české články zde. CMI – Creation Ministries International /Mezinárodní služba stvoření/ je celosvětovou organizací, která se řadí ke kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. ICR, CRS, AiG aj./. Tisíce vědců se dnes zabývají rozšiřováním přírodovědeckých faktů o stvoření světa Bohem v protikladu k evolucionistickým nevědeckým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

iStockphoto/pmvchamara

polypterus

Polypterus

Mořské želvy z neželv? O tom nejsou žádné důkazy

Z http://www.evolutionnews.org/2016/12/sea_turtles_fro103384.html přeložil Pavel Kábrt - 12/2016, /pavelkabrt@seznam.cz/. Článek vyšel na stránkách EVOLUTION NEWS AND VIEWS 22. prosince 2016. Na webové stránky Evolution News and Views píší vědci, kteří ve svém výzkumu vycházejí z myšlenky inteligentního designu (ID) v přírodě (Discovery institute). Nepatří k tzv. fundamentálním či biblickým kreacionistům „Mladé Země“, jsou však v opozici vůči darwinismu a materialistické teorii evoluce. Protože vědecky popírají evolucionistické báchorky, jak svět stvořil sám sebe, některé články z ID zde občas uvádíme.

O včelím plástu

Na našem webu máme několik článků o včelách a jejich podivuhodném, evoluční teorií naprosto nevysvětlitelném, designu; většina je od mého přítele, již zesnulého Václava Uhra. Zde je další zajímavost o včelách a stavbě jejich plástu z žirovnického časopisu, kde O včelaření mluví pan František Pokorný.

Z http://www.zirovnice.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=19715... - strana 4, vybral Pavel Kábrt.

Rozmanitost života vysvětluje jenom BibleZ http://creation.com/diversity-life přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 5/2016. Permition granted by Creation.com - Přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel v časopisu Creation 37(1):40-43 v lednu 2015. Anglickou verzi časopisu je možné si objednat zde. Na stránkách CMI jsou i další české články zde. CMI – Creation Ministries International /Mezinárodní kreacionistická služba/ je celosvětovou organizací, která se řadí ke kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. ICR, CRS, AiG aj./. Zabývá se rozšiřováním vědecké pravdy o stvoření světa Bohem v protikladu k evolucionistickým nevědeckým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.


Chihuahua-great-dane

Zrychlená evoluce - hořké tajemství Darwinových pohrobků

Ryba na zrychlené evoluční dráze

Lydia Chain

Z http://www.scientificamerican.com/video/fish-on-evolution-s-fast-track/?... přeložil úvodní část Pavel Kábrt - 2/2016. Vyšlo v Scientific American 2. února 2016.

Pro stromy nevidí les

Brian Thomas, M. S.

Z http://www.icr.org/article/8994# přeložil M. T., editace Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 10/2015. Článek vyšel na stránkách ICR 28. října 2015. ICR – Institute for Creation Research /Institut pro výzkum stvoření/ byl založen v USA roku 1970 a patří k nejstarším kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. CRS, AiG, CMI aj./. Zabývá se výzkumem a rozšiřováním vědecké pravdy o Božím stvoření v protikladu k evolucionistickým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

Definice evoluční teorie, na které se od dob Charlese Darwina nic nezměnilo:

Evoluční teorie je věda o tom, CO SE NIKDY NESTALO.

Žralok límcový...je stále žralokem

Frank Sherwin, M. A.

Z http://www.icr.org/article/8629/ přeložil M. T., editace Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 10/2015. Článek vyšel na stránkách ICR 2. února 2015. ICR – Institute for Creation Research /Institut pro výzkum stvoření/ byl založen v USA roku 1970 a patří k nejstarším kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. CRS, AiG, CMI aj./. Zabývá se výzkumem a rozšiřováním vědecké pravdy o Božím stvoření v protikladu k evolucionistickým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

Děkuji všem, kteří modlitbou, slovem, vlastní prací i financemi pomáhají ostatním vybřednout z evolučních slátanin a zrůdné darwinistické mytologie.
Pavel Kábrt

Hadi byli vždycky hady

Frank Sherwin, M. A.

Z http://www.icr.org/article/8631 přeložil M. T., editace Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 10/2015. Článek vyšel na stránkách ICR 9. února 2015. ICR – Institute for Creation Research /Institut pro výzkum stvoření/ byl založen v USA roku 1970 a patří k nejstarším kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. CRS, AiG, CMI aj./. Zabývá se výzkumem a rozšiřováním vědecké pravdy o Božím stvoření v protikladu k evolucionistickým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

Evoluční teorie je zkázonosná ďábelská lež, jejíž hlasatelé už 150 let doufají, že Darwinův bláznivý nápad, jak příroda stvořila sebe samu, bude jednou vědecky potvrzen – i přesto, že celý ten evolucionistický mýtus se dnes v důsledku vědeckého pokroku hroutí na všech stranách.

Pavel Kábrt

Větší organizmy v minulosti

(Z http://www.genesispark.com/exhibits/early-earth/larger-organisms/ přeložil M. T., revidoval Pavel Kábrt - 8/2015.)

Customize This