Darwinovy omyly

Seznam myšlenek, ve kterých Charles Darwin chyboval.

Vědci se studiem chrupu prokousali pryč od evoluce

Brian Thomas, M.S.

Z http://www.icr.org/article/9237 přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 3/2016. Článek vyšel na stránkách ICR 14. března 2016. ICR – Institute for Creation Research /Institut pro výzkum stvoření/ byl založen v USA roku 1970 a patří k nejstarším kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. CRS, AiG, CMI aj./. Zabývá se výzkumem a rozšiřováním vědecké pravdy o Božím stvoření v protikladu k evolucionistickým nevědeckým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

Naším cílem je oddarwinizovat vědu a společnost odplevelit od zhoubných materialistických mýtů, lží a podvodů. Svět nestvořily atomy vzniklé výbuchem ničeho, shoda okolností, záření a milióny let, ale živý, milující a vysoce inteligentní Bůh. Ten nám nabízí osvobození od hříchu, bláznění i smrti vírou v jeho syna, Ježíše Krista a pomoc vybřednout z pavědecké propagandy myšlenkových fekálií, kterými sekta prolhaných darwinistických darebáků už 150 let terorizuje lidskou společnost.
Pavel Kábrt

*******

Štítky:

Ozubený převod v přírodě a evoluční algoritmy

Václav Dostál

Václav Dostál si dal velkou práci a tímto odborným rozborem reaguje na nedávnou diskuzi, která na těchto stránkách proběhla o překvapivém nálezu v přírodě, jedinečném ozubeném převodu u hmyzu Issus coleoptratus (kornatka hnědá).

Protože rozsah jeho práce je značný, uvádím jen část, zbytek si můžete stáhnout nebo jen otevřít v doc formátu, nebo novější verzi /upgrade Václav Dostál/ v pdf formátu, níže z přílohy. Děkuji Václavovi Dostálovi za jistě značně vysilující námahu, kterou si s touto studií dal, a všem, kteří tomu budete věnovat pozornost. Pavel Kábrt

Štítky:

Dosud jediný ozubený převod nalezený v přírodě

Malý skákavý hmyz Issus coleoptratus používá ozubené převody na svých kloubech pro přesné vymrštění svých zadních nohou ke skoku vpřed.

Z http://www.smithsonianmag.com/science-nature/this-insect-has-the-only-me... přeložil, zvýrazněním a závěrečným komentářem opatřil Václav Dostál, editace Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 1/2016.

Joseph Stromberg

Štítky:

Vybavení pro přežití

Jonathan C. O’Quinn, D.P.M., M.S.

Z https://creationresearch.org/index.php/creation-matters-newsletter/curre... (=jen pro předplatitele) přeložil M.T., editace Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz - 11/2015. Článek je z časopisu Creation Matters, Svazek 20, číslo 5, září/říjen 2015. Vydává Creation Research Society v USA, která patří ke kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. ICR, AiG, CMI aj./. Zabývá se výzkumem a rozšiřováním vědecké pravdy o Božím stvoření v protikladu k evolucionistickým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

„Chci, aby ateismus byl pravdou, a je mi velmi nepříjemným faktem, že někteří nejinteligentnější a dobře informovaní lidé, které znám, jsou nábožensky věřící. Nejde jen o to, že prostě nevěřím v Boha a tudíž přirozeně doufám, že žádný Bůh neexistuje! Já nechci, aby nějaký Bůh existoval; nechci vesmír, který by podle toho vypadal.“
(Thomas Nagel)

„Lidstvo se buď vrátí k Bohu, nebo se zničí.“
(Albert Einstein)

Štítky:

Kreacionisté jsou´lháři´(?)

Geologovi Donaldu Protherovi se nelíbí fakt, že nesouhlasíme s jeho představami o evoluci.

Obrázek 1. První Darwinův náčrtek evoluce vypadá jako křoví. Foto Wikipedia.

Z http://creation.com/creationists-are-liars M. T., editace Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 11/2015. Translation granted by Creation.com - Přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel na stránkách CMI 26. března 2008. Translated with permission from Creation.com - Přeloženo s povolením od Creation.com /CMI/, která je vydavatelem časopisu Creation. Anglickou verzi časopisu je možné si objednat zde. Na stránkách CMI jsou i další české články zde.
CMI – Creation Ministries International /Mezinárodní kreacionistická služba/ je celosvětovou organizací, která se řadí ke kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. ICR, CRS, AiG aj./. Zabývá se rozšiřováním vědecké pravdy o stvoření světa Bohem v protikladu k evolucionistickým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

Naším cílem je oddarwinizovat vědu a společnost odplevelit od zhoubných mýtů, lží a neexistujících materialistických bohů. Svět nestvořily atomy vzniklé výbuchem ničeho, shoda okolností, záření a milióny let, ale živý, milující a vysoce inteligentní Bůh. Ten nám nabízí osvobození od hříchu, bláznění i smrti vírou v jeho syna, Ježíše Krista a pomoc vybřednout z pavědecké propagandy myšlenkových fekálií, kterými sekta prolhaných darwinistických darebáků už 150 let terorizuje lidskou společnost.
*******

Štítky:

Opice se vyvinuly z lidí

Připomeňme si jednu z historických etap budování evolučního mýtu.

"Jak byste, pane profesore, definoval evoluční teorii?"

Od Darwina se na té definici nic nezměnilo:

Evoluční teorie je věda o tom, CO SE NIKDY NESTALO.

*****

Štítky:

Problém s pylem

pollenZ http://creation.com/pollen-problem přeložil M. T., editace Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz - 8/2015. Translated with permission from Creation.com - přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel v časopisu Creation 36(2):56 v dubnu 2014. Anglickou verzi časopisu je možné si objednat zde. Na stránkách CMI jsou i další české články zde. CMI – Creation Ministries International /Mezinárodní kreacionistická služba/ je celosvětovou organizací, která se řadí ke kreacionistickým organizacím mladé Země a doslovného výkladu Bible /jako jsou např. ICR, CRS, AiG aj./. Zabývá se výzkumem a rozšiřováním vědecké pravdy o Božím stvoření v protikladu k evolucionistickým báchorkám, jak svět stvořil sám sebe.

Štítky:

Biofyzik Matt Baker je kritikem inteligentního plánu, který nechápe neredukovatelnou složitost

Casey Luskin

(Z http://www.evolutionnews.org/2015/07/biophysicist_ma097811.html přeložil M. T., editace Pavel Kábrt - 7/2015, pavelkabrt@seznam.cz. Článek vyšel na stránkách EVOLUTION NEWS AND VIEWS 17. července 2015.)

Štítky:

Schovaní pod kobercem katedrály v Carlisle: dinosauři!

10130-Schovan237_pod_kobercem_katedr225ly_v_Carlisle-dinosau345i_-katedr225la

(Z http://creation.com/concealed-under-carlisle-cathedral-carpet-dinosaurs přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz - 4/2015]. Translated with permission from Creation.com - přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel v časopise Creation 36(2):12-14 v dubnu 2014. Anglickou verzi časopisu je možné si objednat zde.)

Štítky:

Evolucionisté ustupují z vědecké arény

(Z http://www.genesispark.com/essays/retreat/ přeložil a upravil Pavel Kábrt – 10/2014. Článek vyšel v Journal of Creationism,Vol. 23:3, v prosinci 2009, str. 121-127.)

Když rozumný a slušný člověk pozná fakta, která popírají jeho názor, změní názor.
Evolucionista popře ta fakta a toho, kdo s tím přišel, začne nenávidět!

Pavel Kábrt

Štítky:
Customize This