Aktuality, novinky

To nejnovější ze světa kreacionismu.

Plánované ukončení provozu tohoto webu: ČERVEN 2023

Toto je starší archivovaná verze webu, jehož dočasný provoz bude ukončen dle plánu v červnu 2023

Vážení návštěvníci, technické provedení tohoto webu postupem let již přestalo splňovat moderní parametry a bylo tedy nutné vytvořit jeho novou verzi - ta byla spuštěna 15. 5. 2017. Nový web zůstal obsahově stejný, jen se změnil jeho vzhled a jeho vnitřní struktura. Adresa webu zůstala stejná - kreacionismus.cz.

Tato archivovaná verze je do doby trvalého ukončení provozu veřejně přístupná, je možné procházet celý dosavadní obsah, jednotlivé články včetně diskuse - jen už není možné přidávat další příspěvky. Věříme, že jste si nový web osvojíli a budete jej používat stejně jako tento původní.

Přejeme vám vše dobré!

Dejte kreacionistické vědě stejný čas ve školách

Podpořme petici občanů USA z 9. dubna 2017

Vzkaz evolucionistům: když už lžete, tak lžete pořádně nahlas

Dinosauří žebro vydalo zbytky nejstarší měkké tkáně
21. ledna 2017

Z https://phys.org/news/2017-01-dino-rib-yields-evidence-oldest.html výběr přeložil Pavel Kábrt - 2/2017

Děkuji všem, kteří modlitbou, slovem, vlastní prací i financemi pomáhají ostatním vybřednout z evolučních slátanin a zrůdné darwinistické mytologie.

Když rozumný a slušný člověk pozná fakta, která popírají jeho názor, změní názor.
Evolucionista popře ta fakta a toho, kdo s tím přišel, začne nenávidět a pronásledovat!

Nové čínské vydání knihy Darwinovo pochybování

Z http://www.evolutionnews.org/2017/01/darwins_doubt_i_3103450.html přeložil Pavel Kábrt - 1/2017, pavelkabrt@seznam.cz, vyšlo na stránkách ID 23. ledna 2017.

Nálezy organizmů, které se po více jak dvě miliardy let nevyvíjely

Z http://www.mnn.com/green-tech/research-innovations/stories/organisms-dis... přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz. Článek vyšel 6. února 2015.

Text v černém písmu je původní, barevné komentáře od Pavla Kábrta.

*************************************************

Vědci říkají, že biologické podivnosti nezpochybňují Darwinovu teorii o přírodním výběru - ale spíše ji potvrzují.

Jak už dlouho víme, zpochybnit nefalzifikovatelný dějepisný mýtus nelze vůbec ničím. Evoluční teorie čili pohádkové vyprávění o minulosti není závislá od faktů, ale pouze od řečnických a bájetvorných schopností evoluční sekty.

Bryan Nelson

Horor pro darwinisty: Lamarck se vrací z hrobu

Z http://www.discovery.org/multimedia/audio/2017/01/darwinian-horror-story... přeložil Pavel Kábrt - 1/2017, /pavelkabrt@seznam.cz/. Článek vyšel na stránkách EVOLUTION NEWS AND VIEWS 5. ledna 2017. Na webové stránky Evolution News and Views píší vědci, kteří ve svém výzkumu vycházejí z myšlenky inteligentního designu v přírodě (Discovery Institute). Nepatří k tzv. fundamentálním (biblickým) kreacionistům „Mladé Země“, jsou však v opozici vůči darwinismu. Protože vědecky popírají evolucionistické báchorky, jak svět stvořil sám sebe, některé články z ID zde občas uvádíme.

VĚDA: Vědci z jistili, že...

Na následující článek z Neviditelného psa jsem byl upozorněn svým známým Dr. M. J. jako na zajímavý článek, což jistě je. Upozorňuji čtenáře, že článek se zabývá pouze vědou experimentální, tedy výsledky reprodukovatelnými, pozorovatelnými. Ani trochu se autoři nedotýkají vědy historické, tedy neopakovatelnými a nefalzifikovatelnými teoriemi o minulosti a původu světa. Když věda z oblasti reprodukovatelných pokusů a opětných pozorování dopadá tak špatně, jak se píše v článku, jak by asi dopadla věda historická, která pracuje s ne(o/u)věřitelnými příběhy a mnoho let zatuhlými dogmaty, postavenými na více jak sto let starých zcela mylných předpokladech? To by dopadlo o moc hůře, jistě víte, kam asi na těchto stránkách mířím. PK

xxx

Evolucionisti zase v úzkých, ale žádné strachy, oni se z toho vylžou

Máš ptačí mozek - tak to teď už neplatí, protože papoušci jsou stejně tak inteligentní jako lidoopi. Ptačí mozky, i když malinké, mají více mozkových buněk než mozky opic.

Podle http://www.dailymail.co.uk/news/article-3640017/Bird-brains-No-parrots-j... zpracoval Pavel Kábrt - 6/2016. Vyšlo na stránkách Daily Mail 14. června 2016.

Colin Fernandez
vědecký dopisovatel Daily Mail

Evoluce – největší podvod v moderní historii

(Vědecké důkazy pro Boží stvoření - kreace versus evoluce)

Dr. Roger G Gallop*

Tato kniha je nabízena na Amazonu od 2. května 2014 a Amazon shrnuje obsah knihy takto:

Customize This