Řád pro diskuze

1. Pod jednotlivé články vkládejte, prosím, jen příspěvky týkající se obsahu článku, na "Přidat komentář" nebo na "komentáře" pod článkem, nebo na "odpovědět" pod diskusním příspěvkem. Pod články není dovoleno vkládat nic jiného než co se týká věcného obsahu článku, ani reakce na jiné diskutující pod článkem, které se netýkají přímo věcného obsahu článku, nejsou přípustné (čili např. hodnocení úrovně příspěvku diskutujícího) - to vše můžete praktikovat na obecné diskuzi.
2. Obecnou diskuzi veďte, prosím, jen na tomto obecném diskuzním fóru, které se jmenuje "Diskuze". To je to tlačítko "Diskuze" nahoře v liště .
3. Registrace na těchto stránkách není (zatím) povinná, jen doporučená, pro snadnější vkládání diskuzních příspěvků.
4. Může se stát, že diskuze pod článkem Vám sklouzne do obecné roviny. Pak se, prosím, ukázněte a přejděte s pokračováním v diskuzi na toto obecné diskuzní fórum ("Diskuze"), aby prostor pod články nebyl zaplevelen jinými tématy. Pokud bude pod články delší diskuze nesouvisející s článkem, je pravděpodobné, že ji smažu. Omlouvám se.
5. Uvědomte si, prosím, že jste na stránkách, které mají být oslavou Boha Stvořitele a Spasitele Ježíše Krista. A jste zde vítaní hosté, pokud nebudete urážet Boha. I když jej urážíme všichni denně svým chováním, mluvením i smýšlením, a je tedy obtížné stanovit nějakou jasnou definici urážky a hranici, jedno možné je: dbejte, prosím, napomenutí redaktorů, pokud byste něco z tohoto řádu překročili.
6. Pokud někoho pro porušování těchto pravidel zabanuji (zablokuji), považuji za slušné, že všichni ostatní hosté těchto stránek to budou respektovat a na případné komentáře takového člověka, který sem vleze přes zákaz, nebudou reagovat. V opačném případě budu postupovat individuálně, mazat takové reakce a při stálém opakování též takového člověka blokovat. Někteří lidé totiž nemají v hlavě srovnané kompetence: Pan Kábrt je majitelem těchto stránek a platí za ně značné peníze (máme už hodně velký objem koupené paměti) ani nemluvě o spoustě času, který k jejich udržování věnuji. Všichni ostatní, kromě dvou kolegů s přístupovými právy, jsou zde HOSTÉ a musejí dodržovat ta pravidla, která majitel těchto stránek kreacionismus.cz stanoví. Někteří nezvaní "hosté" se však chovají podle nedávného prohlášení islamistů v České republice: "Češi, pokud se vám islám nelíbí, tak se z České republiky odstěhujte pryč". Tak tento postoj a styl myšlení ("já pán ty pán") zde NIKOMU trpět nebudu.

Chce-li někdo odbanovat, pak je třeba napsat do veřejné diskuze omluvu a žádost o odbanování a nadále se pak chovat vzorně - případně mne ještě navíc upozornit emailem, nečtu všechny příspěvky.

Seznam banovaných osob:

Anonym/Hejkal/Mudla, Drsoňman (=asi SSK), Oberon, KTE, Tonda, Jura, Artex (=zablokován na vlastní žádost, Artex a Jura je asi jeden a ten samý Darwinův darebák),

(samozřejmě sem mohou tito lidé vlézt pod různými jinými jmény a mutacemi, občas to však jde rozpoznat dle stylu jejich příspěvků - když se chameleon přejmenuje na skřivana, zpívat se nenaučí)

Děkuji, že budete tento řád respektovat!
Pavel Kábrt

Průměr: 1.3 (122 votes)

Re: Řád pro diskuze

kreacionisticka vychova v skolach by asi prebiehala takto.

Mile deti, kedze veda nedava vysvetlenie na vznik zivej bunky, my donekonecna budeme povazovat jednu z mnohych ludmi vymyslenych historiek za jedinu pravdivu, nevadi, ze nemame dokazy, nevadi, ze je plna rozporov, nevadi, ze nedava na novozniknute poznatky dostatocne vysvetlenie, hlavne, ze je nasa, jedina a pravdiva, teda asi si to myslime, nie nemyslime, my tomu verime.
Ja zasa verim, ze casom by aj tie deti pochopili ,aki ste smiesni.

Re: Tvůj mozek, nebo.....

P.S. - zkus mi nějak dokázat, že ten, kdo psal ten článek, nejsi Ty.

Na zaklade ceho usuzujes, ze mam potrebu neco takoveho delat? Pro me je to na stejne urovni, jako kdyby sis myslel ze jsem autorem clanku podepsanych "Jan Markos", protoze blog na iDNESu a protoze iDNES jak znamo proveruje registracni udaje, takze...

Stejne tak by sis (zase na zaklade jinych indicii, kdyby ti tyto byly znamy) mohl myslet, ze delam jine veci jako jisty Z.M. A to zdaleka nejsou posledni inicialy, na ktere bys mohl narazit.

I kdyz pomineme onu vyse zminenou potrebu, tak dokazovat nekomu u vsech, zda tu danou vec skutecne delam/nedelam, neni rozhodne v mem zajmu. Pouze jsem chtel byt zdvorily a tvou otazku neignorovat - ale myslet si muzes co chces.

Pokud to vsak melo byt jen nejake "intelektualni cviceni", tak to zkus klidne znovu, ale s jinym zadanim (= s nejakym, ktere se nebude tykat me osoby).

Route 66

Děkuji za děkuji, to je maličkost překopírovat občas pár Vašich komentářů, dělám to bez nějakého formátování, takže se spíše omlouvám za lenost. Doufejme, že nový počítač to změní, a také budeme přecházet na nový web na nové platformě, tak snad se vše dá do kupy.

K tomu, co píšete, to naprosto souhlasím, že ateismus a další "ismy" jsou vírou, to je běžně známý fakt a někteří poctivější ateisté to uznávají. Co mi ale nejde do hlavy, že se někdo smíří s "lacinou" vírou a žije si s tím celý život "bez bázně a hany". Já už odmala toužil přijít věcem na kloub, jak fungují, proč jsou jak jsou, proč tu jsem, jaký smysl má život, odkud se vzal atd. A to mne přivedlo ke krecionismu a křesťanství, po celkem delším a hlavně dost důkladném hledání.

Co mne však šokuje, je, že u spousty lidí vidím tu samou velkou touhu, kterou já měl po pochopení světa, místo toho po zábavách, laciném vzrůšu, pohodlném životě plném cetek a cinkrlátek. Tomu nerozumím, že si ti lidé s tímhle vystačí a ještě to vehementně pak obhajují, když je někdo vyruší z toho jejich laciného poklidu třeba nepříjemnými argumenty či fakty. Svět je plný záhad. I Vám přeju neděli s Bohem nablízku. Zdraví PK

Obrázek uživatele Šriber

Hrabě

Ateistické Paradoxy

Tvoje výmysly...

Když děti, po údajné miliony let, zabíjí udajná evoluce, pak je to "buřt".

1. Evoluce nezabíjí. Při evoluci se umírá. Nezávisle na evoluci...
2. Evoluce je nevědomý proces. Bůh je údajně vědomá osoba...

Takže kdyby ateista neměl Boha (ve kterého však ateista nevěří) a měl jen a pouze proces evoluce, pak není schopen identifikovat zlo ani dobro.

Dobro a zlo jsou lidské konstrukty. Společnost se na něčem dohodne, že je to dobro, nebo zlo. Co je co, pak (mimo jiné) rodiče učí své děti...

To jsou ale paradoxy

Neuvedl jsi ani jeden paradox...

Z jakého "stejného důvodu" je zlé cokoliv jiného ?

Protože se tak lidé domluvili...

"Co jste zač?", zeptal se Erich postavy zahalené tmou.
"Říkají mi Šriber", zněla odpověď.

Obrázek uživatele Šriber

Vlasta

Ne díky, preferuji přemýšlet hodně...

"Co jste zač?", zeptal se Erich postavy zahalené tmou.
"Říkají mi Šriber", zněla odpověď.

Route 66 - kopie

Re: Jenom něco zkouším
Napsal uživatel Route 66 dne Ne, 05/14/2017 - 10:08.

Zas jejich zde jako much Big smile
Agresivních Laughing out loud

"Ježíšek je, jenže my to nesmíme říkat, abychom byli připuštěni na vyšší stupeň všeobecně vzdělávacích škol. A zapřeme-li ho docela, možná i na školu vysokou"
Yvonka - sestřenice pionýra Vasila Krátkého

Route 66 - Kopie

Re: Route 66
Napsal uživatel Route 66 dne Ne, 05/14/2017 - 09:43.

A já netvrdím nic o tom, že to jsou nutně zlí lidé, že nebudou spaseni.

...........................................

Díky Pavle za přepis mých komentářů. Proč tomu tak je, že se neobjevují , tak to vůbec netuším. Mám v úmyslu si pořídit nějaký malý počítač, neb občas někam cestuji, tak uvidím zda s ním tyto potíže přestanou.

Řekl bych, že i ten ateismus je víra, tak jako každá jiná. Velmi, velmi pohodlná víra. Věřit v "nic" , chápu, že pro někoho musí být skvělé. Nebýt svazován vším tím na čem stojí a co přikazuje víra tak říkajíce klasická ...."Ujedu" a čekám mimino? Proč se vázat? Zaplatím pár stovek a..." Atd...Chápu i to, když budu někoho "nutit" každé nedělní ráno vstávat do kostela, že jednou dá přednost zůstat v pohodlné, teplé posteli.... A do toho všeho desítky a desítky let trvající a ze všech stran útočící protikřestanská propaganda....A přemýšlet? No jo.

Když ona ta "církev mě slibovala ráj po smrti, ale já jej chtěl hned! Tak jsem šel dělat velitele Osvětimi" ...........

Ale když ateista a opravdový vědec(nikoliv brouk Pytlík z kina) o tom všem SKUTEČNĚ ZAČNE PŘEMÝŠLET končívá to takto :

https://www.youtube.com/watch?v=Lh9WaRaoD0Y

Netvrdím , že se vším s ním souhlasím. Smile
Mějte hezkou neděli!

"Ježíšek je, jenže my to nesmíme říkat, abychom byli připuštěni na vyšší stupeň všeobecně vzdělávacích škol. A zapřeme-li ho docela, možná i na školu vysokou"
Yvonka - sestřenice pionýra Vasila Krátkého

Re:SSK

ak si predstavis bazen so spuntom tak to ide...
Ved predsa vela vody sa na povrch dostalo zo Zeme, inak by im to objemovo nesedelo.
Preto je tak krasne fantazirovat bez dokazov, preto akakolvek kravina podana kreacionistom sa zda bajecna, lebo nemusis dokazovat, staci fantazirovat.
Preto si ludia vymysleli potopu, lebo s lokalnymi sa potykaju od nepamati, preto si nevymysleli zanik vsetkeho zivota obycajnym sutrom z vesmiru, lebo to nezazili, aj ked sa to v dejinach Zeme odahralo, ale ani ich vymysleny boh si to nepamatal.
Ze vsemocny boh mohol vsetkych zabit an echat len rodinu alkoholika, ktory z neznamych a nevysvetlitelnych dovodoch dokazal nemozne tym, ze niekto z jeho potomkov ma DNA s neandertalcami, ini nie, to je skutocny zazrak, ktori dokonca ani pisatelia biblie nemohli predvidat.
Lebo otom nevedeli, inak by sme nejaky zazracny sposob tohto javu urcite polopatisticky mali v tej onej knihe knih zapisane.....

Pro PK

Pro mne je ateismus znakem hlubokého nepochopení a absence zdravého rozumu. Asi jako když tu jeden nejmenovaný mudrc kdysi vehementně prohlašoval: na zemském povrchu neexistuje ani ten nejmenší důkaz o celosvětové potopě.

K pochopení, že celosvětová biblická potopa je mýtus, není nutné být ateistou, ví to i mnozí křesťané. Sotva může existovat důkaz pro událost, která se nikdy nestala.

Obrázek uživatele SSK

Re: Řád pro diskuze

Biblický bůh je skutečně dosti odporná literární postava. Ale není sám. Takových jsou mýty plné.

----------------------
S úctou, SSK.

Customize This