Zrychlená evoluce - hořké tajemství Darwinových pohrobků

Ryba na zrychlené evoluční dráze

Lydia Chain

Z http://www.scientificamerican.com/video/fish-on-evolution-s-fast-track/?... přeložil úvodní část Pavel Kábrt - 2/2016. Vyšlo v Scientific American 2. února 2016.

Kolikrát už nám evolucionisté velmi neradi sdělili hořké tajemství svého mýtu, že mnohé organizmy nepotřebují milióny let na svoji adaptaci. Že nepotřebují milióny let pro změnu některých morfologických i fyziologických znaků, ale že jim stačí jen pár let či desítek let.

Samozřejmě, že nejde o žádnou evoluci, přestože ji i u těchto případů darwinisti drze skloňují ve všech pádech, jako třeba u galapážských pěnkav a změn jejich zobáčků. Tam jde o "evoluci" od pěnkavy k pěnkavě, jak nepochopil ani Darwin ani jeho následovníci. A nyní to samé pozorují evolucionisté u rybičky koljušky. Jde jen o stvořenou a do stvořeného organizmu vloženou naprogramovanou schopnost přizpůsobení se a přežití v odlišných situacích prostředí - z čehož potom Darwinova pomatená parta vyvozuje "nové druhy" a "evoluci od bakterie k bakteriologovi".

Změny mohou být způsobeny řadou STVOŘENÝCH faktorů, epigenetickými změnami (zapínáním či vypínáním určitých genů), nebo prostou variabilitou alel ve spojení s meiotickou rekombinancí.

Nyní nám Scientific American sděluje další hořké zjištění evoluční sekty:

    "Po zemětřesení na Aljašce v roce 1964 byly slanovodní rybičky koljušky strženy do sladkovodních jezírek, a stačilo pouhých 50 let, aby se tam ["]evolučně["] přeměnily na šťastné obyvatelkyně sladké vody." [uvozovky v hranatých závorkách dodány překladatelem]

Video v angličtině je zde. Ach ta fakta, ach ta realita, ty nepříjemné pravdivé objevy, ty ale dávají evolucionistům a jejich mýtu za uši.

PřílohaVelikost
915-3.2.2016-zrychlena_evoluce_-_horke_tajemstvi_darwinovych_pohrobku.doc372.5 KB
Průměr: 3 (2 votes)

Luďku, pište jim, hlupákům evolučním

Koljušky se vyskytují ve dvou formách, slanovodní (mořské) a sladkovodní (jezerní)...

Slanovodní ryba migruje vzhůru proti proudu třít se do sladkovodních jezer a rozdílné formy se mohou mezi sebou křížit, což naznačuje, že patří do stejného stvořeného druhu (baraminu).

Biologové pozorovali, že když jsou slanovodní koljušky přesazeny do sladkovodních jezer, za pár let se množství kostěného brnění a velikost ostnů redukovala. Mnohé faktory způsobují, že vyztužení a ostny jsou v jezerech spíše opakem ´zdatnosti´...

Dokonce vedoucí propagátor evolucionismu, Dr. Jerry Coyne (Chicagská univerzita), upřímně přiznal ohledně těchto mutací v genetických spínačích u koljušek: “Ale tyto příklady představují spíše ztrátu vlastností než původ evolučních novinek.“(64) A přesto jsou tyto rozdílnosti stále předváděny jako ´důkaz pro evoluci´. V roce 2009, ve výročí ´Roku Darwina´, ocenil časopis Nature koljušku jako jeden z „15ti evolučních drahokamů“. Jeden vysoce prominentní evolucionista, Sean Carroll, to nazval „Jeden z nejpřesvědčivějších případů evolučních studií“(62)

62. Catchpoole, D., The Stickleback: Evidence of evolution? September 2009; creation.com/stickleback.
63. Pennisi, E., Evolutionary biology: Changing a fish’s bony armor in the wink of a gene, Science 304(5678):1736–1739, 2004.
64. Coyne, J.A., Switching on evolution—how does evo-devo explain the huge diversity of life on Earth? Nature 435(7046):1029–1030, 2005.

Luďku, sedněte a pište svým hloupým evolučním souvěrcům, Vy víte mnohem víc než oni! (ostatně jako vždy na těchto diskuzích)
PK

Luděk

koljuškovití
... pronikají i do sladkých vod.

Tak vida, a evolucionisté to nazývají evolucí a skučí radostí; Scientific American píše: "...a stačilo pouhých 50 let, aby se tam evolučně přeměnily na šťastné obyvatelkyně sladké vody."

A Luděk jim to tu zkazil: je to pro koljušky úplně "nomální", žádná evoluce to není. Co takhle, Luďku, napsat autorům článku, že o žádnou evoluci nejde, že jsou totálně blbí, že je to pro koljušky nomální. PK

Obrázek uživatele Luděk

Re: Zrychlená evoluce - hořké tajemství Darwinových pohrobků

"Po zemětřesení na Aljašce v roce 1964 byly slanovodní rybičky koljušky strženy do sladkovodních jezírek, a stačilo pouhých 50 let, aby se tam ["]evolučně["] přeměnily na šťastné obyvatelkyně sladké vody."

koljuškovití
Gasterosteidae – čeleď malých ryb z řádu volnoostných. Před hřbetní ploutví mají několik volných trnů. Žijí v pobřežních slaných a brakických vodách Evropy, severní i Asie a Severní Ameriky; pronikají i do sladkých vod. Známo 12 druhů.

Luděk

Customize This