Zpackaní brouci aneb I chyba může být někdy výhodou

Zpackaní brouci
I chyba může být někdy výhodou
Carl Wieland

Problematickou otázkou evoluční víry je: „Jakým mechanismem byly vlastně přidány všechny ty nové informace potřebné k postupné přeměně jednobuněčného tvora na pelikány, palmy a lidi?“ Přirozený výběr sám o sobě nestačí; výběr znamená likvidaci informací. Skupina tvorů se může lépe adaptovat například na chlad a to vyloučením jedinců, kteří nenesou dost genetické informace pro tvorbu husté srsti. Ale to nevysvětluje původ informace pro tvorbu husté srsti.

Aby evolucionisté vysvětlili nové informace potřebné pro jejich teorii, mají jen jediné želízko v ohni — mutace. Tyto náhodné chyby vznikají, když se genetická informace (což je kódovaná sada instrukcí v DNA, která je „vzorem“ nebo „plánem“ specifikujícím stavbu a fungování jakéhokoliv tvora) kopíruje z jedné generace na druhou. Takovéto pomíchání informace má však přirozenou tendenci být škodlivé,(1) nebo přinejlepším neutrální.(2)

Pro pokračování ve čtení tohoto článku budete přesměrováni na stránku australské kreační organizace CREATION MINISTRIES INTERNATIONAL (CMI), kde je tento článek v češtině. Klikněte, prosím, ZDE

Na stránce http://creation.com si též můžete objednat časopis Creation a technicky náročnější časopis Journal of Creation (v angličtině).

PřílohaVelikost
Zpackaní brouci.doc34 KB
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

answer this topic

A lot people give the duty to professional resume writers because they lack the talent to write a satisfactory resume so that the cause why you
need to resume, but such people like writer don't do that. Thanks for the text. Really useful knowledge about this post.

reply

Now, a lot of college students are sure that the custom essay writing service should be the great point to buy essay thesis from. Moreover, it is very good way to improve a writing ability!

respond this topic

If university students want their analytical essay to be perfectly written, they would need to use the experienced creative writing essay service, which can be a good place to buy essay online from.

hello every one

Problematickou otázkou evoluční víry je: „Jakým mechanismem byly vlastně přidány MB3-234 všechny ty nové informace potřebné k postupné přeměně jednobuněčného tvora na pelikány, palmy a lidi?“ Přirozený MB3-408 výběr sám o sobě nestačí; výběr znamená likvidaci informací. Skupina tvorů se může lépe adaptovat například na chlad MB3-409 a to vyloučením jedinců, kteří nenesou dost genetické informace pro tvorbu husté srsti. Ale to nevysvětluje původ MB3-412 informace pro tvorbu husté srsti.

respond

I see that you have done ambitious search, writing your nice article about this topic. Thence, such kind of task people perform finishing the dissertation writing and just legal dissertation investigating.

answer this topic

Consequently, everything that seems to be difficult is simple and students just need to notice it! In fact, term papers creating seems to be hard, however, it is just from the first view! It can be simple if you open your mind and see new issues. Thence, you can just learn how to write research papers, just because it can be your a different way.

Obrázek uživatele Stoura

Degradující mutace

Jen dvě poznámky: 1.Pokud vyjdeme z předpokladu, že mutace omezují genetickou informaci, můžeme klidně přijmout vývoj od obojživelníků k savcům.

2. Genetické algoritmy, které začínají chaosem a pokračují výběrem a mutacemi, fungují. Lze namítnout, že se jimi řečí jen jednoduché problémy, ale jako demonstrace možnosti samovolného nárůstu funkčnosti (i informace, která k ní vede) by to mohlo stačit.

Pravda

Pravda, jsem na rozdíl od vladka fanatik. Proto doporučuji, ať si každý, kdo o to má zájem, přečte tu knihu sám a udělá si svůj obrázek Smile

Argumenty Bakalára

Argumenty Bakalára by bez problémov ľavou zadnou vyvrátil nejaký priemerný kresťanský intelektuál.

Queen je ateistický fanatik

Queen je ateistický fanatik, nedajte sa jeho názormi nachytať

Customize This