Zopakujme si něco z přebohaté historie prolhané evoluční pavědy

Je užitečné připomínat si evolucionistické lži, podvody a omyly

Napsal Pavel Kábrt

Občas není jasné, co je to vlastně evoluční teorie.
Zde je jedna srozumitelná definice:

Evoluční teorie je kupa lží, omylů, podvodů a směšných mýtů, které zločinná Darwinova parta za 150 let svého řádění ve vědě nakydala na Bohem stvořený svět.

Pavel Kábrt

Věř v evoluci a zhyň

23. září 1926 byl u Schneebergu nedaleko Vídně nalezen zastřelený muž. Divné: pistoli měl v pravé ruce, ale kulka vstoupila do hlavy nad levým uchem. Oficiální verze zněla "sebevražda", dodnes však není jasné, zda rakouský biolog Paul Kammerer nebyl spíše zavražděn: byl totiž pozván do Sovětského svazu, aby tam obhajoval Lamarckovu verzi evoluční teorie. Jenže právě v té době byl na jeho experimentálním vzorku žabičky starostlivé (Alytes obstetricans) odhalen podvod: pářící mozolky, které Kammerera ve světě proslavily, protože údajně vznikly evolucí, byly namalovány nerozpustnou tuší. Kammerera dělilo od Charlese Darwina sice už půl století, ale mnohé je spojovalo. Především se oba nakazili stejnou nemocí duše: mýtem evoluce a tím i bájivou lhavostí, kterou tento typ lidí trpí. Darwin byl prolhaný už od dětství, jak víme z jeho vlastního životopisu, a když později zjistil, že jeho verze evoluce v přírodě nefunguje, dal se na lamarckismus, kterým dosud opovrhoval. A zastřelený Kammerer byl právě lamarckista.

Bájivá lhavost

Lamarckova verze evoluční báje říká, že změny, způsobené následkem prostředí, jsou u organizmů dědičné. Věda to později popřela, ale dnes se k tomu někteří biologové vracejí (epigenetika). Kammerer tomu tehdy věřil a nutil suchozemské žáby, aby se rozmnožovaly ve vodě a evoluce jim dodala rysy vodních žab, třeba pářící mozolky. Vypadalo to slibně, než byl odhalen podvod. S Darwinem to bylo horší. Vzděláním bohoslovec, praxí bájetvorec. V psychiatrii se tato duševní porucha nazývá Pseudologia phantastica čili bájivá lhavost, mýtománie. Lékaři to též nazývají "syndromem Barona Prášila". Protože jde o duchovní, velmi agresivní infekci, onemocní v krátké době mnoho lidí. Symptomy jsou známé: takto postižení lidé začnou sobě i druhým namlouvat, že svět vytvořil sám sebe a žádné inteligence k tomu nebylo třeba - stačí jen dost dlouho čekat, až se vše udělá samo, od vesmíru až po člověka, od hardwaru (těl) až po software (genomy). Evolučním virem nakažení astronomové dnes bájí, jak vesmír vznikl výbuchem ničeho, nakažení biologové vymýšlejí příběhy, jak mrtvá hmota sama obživla. Evoluční ideologové sní, jak obživlé buňky vytvořily jednolitého tvora - ten se nažral, škytl, ulevil si a začal dýchat, vidět, slyšet, plavat, chodit, létat a myslet. To se ví, nebylo to hned, tato báje má mnoho dějství, a je taky v naprostém rozporu se všemi myslitelnými a dobře ověřenými zákony přírodovědy, chemie, fyziky, biologie, genetiky i paleontologie. Nehodí se ani do pohádek, natož do vědy, a tak se aspoň učí na školách v hodinách přírodovědy, aby nezapadla v zapomnění a evolucionisti neztratili finanční zdroje a nepřišli o mzdu.

Vepři, evoluční předchůdci lidí

Darwinista najde kost, zavolá malíře (ne pokojů) a řekne: namaluj nám shrbeného, chlupatého a rozcuchaného chlapíka, dej mu do ruky oštěp nebo kyj, udělej mu zvířecí výraz s vystouplou bradou a my mu dáme vědecké jméno Hesperopithecus haroldcookii. A ještě mu namaluj manželku a děti, vždyť jsme z něj našli celý zub! Podle jediného zubu evoluční "věda" odhalí, jak před milióny let vypadal obličej, hlava, trup, končetiny i celá rodina. A aby ten zub pořádně využili, tak ho ještě evolucionisti použili v soudním procesu (1925 v Tennessee, USA) jako důkaz pravdivosti evoluční báje proti Bibli a náboženským tmářům a jako argument pro nezpochybnitelné právo vyučovat evoluci na školách v hodinách biologie. Nevadí, že se později zjistilo, že zub byl z vepře. To už se bájivá lhavost v evoluční vědě dobře etablovala; dnes už to není nemoc, ale hluboký "cit" pro vědecký výklad dávné minulosti světa a jeho původu. Ti vědci, kteří tento baronprášilovský cit mají, mohou zůstat v přírodovědě, ostatní musí pryč.

Dr. Henry M. Moris píše:

"V minulých letech jsme byli svědky řady vyložených faux pas ze strany různých autorit, jako například čéška slona objevená na Jávě roku 1929 a po určitou dobu vydávaná za lebku Pithecanthropa. Takzvaný coloradský člověk (rovněž rekonstruovaný ze zubu) byl později zařazen mezi koně. Lebka opočlověka také nalezená v Coloradu, a jako taková vystavená po nějakou dobu v muzeu, byla ve skutečnosti lebkou opice, miláčka, kterého tam několik let předtím pochovali. Kost nalezená v blízkosti Seattlu identifikovaná jako lýtková kost pravěkého člověka se ukázala být částí zadní končetiny medvěda. A konečně známý Piltdownský člověk, považovaný za jeden ze tří nebo čtyř chybějících spojovacích článků v evoluci člověka, byl oficiálně prohlášen za chytrý padělek, kterým si někdo vystřelil z antropologických kapacit a vodil je čtyřicet let za nos." (Bible a současná věda, str. 10) Jiných 40 let evolucionisté bájili a někteří ještě pořád lžou, neochotni se toho pustit, že 97 % genů v těle člověka je jen zbytečný odpad dlouhé evoluce (tzv. junk DNA). Přestože už v roce 2012 projekt ENCODE, na kterém pracovalo přes 400 světových vědců, evolucionistům ukázal, že jde o nesmysl. U převážné většiny lidských genů byla nalezena funkce, často životně důležitá. No a dodnes nám evolucionisté lžou, že genetická shoda mezi šimpanzem a člověkem je téměř stoprocentní, více jak 98 %. To zjistili kdysi dávno prozkoumáním asi 3 % lidského genomu! a pořád se toho křečovitě drží. Skutečnost je 70 - 80 % shody. Méně už to ani být nemůže, protože žijeme na jedné zemi, dýcháme stejný vzduch, jíme podobnou potravu a máme podobnou stavbu těl. Vyšli jsme totiž z jedné tvůrčí dílny: Boží dílny.

Je tedy evoluční teorie dobrý humor a neškodná směšná fantazie pro pohádky? Jde o nevinnou lež? Posuďte sami

Kammerer ve svých 46 letech zaplatil za svůj evoluční fanatizmus životem; lhář a bájetvorce Darwin se v klidu domova dožil 73 let, aby byl ještě i po smrti dalším podvodem svých přátel pochován ve Westminsterském opatství v Londýně vedle skutečného vědce, kreacionisty Isaaca Newtona (ten se musí obracet v hrobě); svými zfanatizovanými následovníky je Darwin dosud považován za velkého myslitele, přestože dnes tisíce vědců označují jeho teorii za nejtragičtější omyl vědy všech dob. Evoluční teorie má ve 20. století na svědomí desítky miliónů zavražděných životů, lidí zamordovaných fanatickými evolucionisty ve jménu lepšího, vyvinutějšího, a od "podřadných, málo vyvinutých a málo pokrokových lidí", očištěného světa. Marx, Engels, Stalin, Lenin, Hitler, Mao, Pol Pot a další masoví vrazi a jejich pomahači byli nakaženi evolucionistickým virem. Tito odstraňovatelé málo "vyvinutých ras" (Darwin řadil některé domorodé kmeny blíže zvířatům než k lidem) netušili ani v nejhorším snu, že za půl století po jejich evolucionistickém řádění vědci zjistí, že genetická shoda všech lidí a lidských skupin (ras) na této zemi je větší než 99,9 %!

Za Darwinovu fantasmagorii platí dodnes svými životy spousty lidí po celém světě. Zabíjení nenarozených dětí bylo a je obhajováno darwinistickými bludy v embryologii a evoluční lékaři zabili a zmrzačili po světě tisíce lidí, když jim odstraňovali "zbytečné" orgány, třeba krční mandle či meniskus. Opuštění Boha a jeho zákonů, mravní a celkový společenský úpadek, frustrace mladé (a dnes už i staré) generace, vzrůstající tupost a lidskou mysl ubíjející materialismus, často končící sebevraždami, to je dnes převážně ovoce evoluční mytologie, vštěpované na mnoha školách dětem už odmala pod podvodným názvem "věda".

Bible říká: ďábel je lhář a vrah. Moc dobrý humor tedy evoluční dějeprava není!

PřílohaVelikost
989-3.1.2017-zopakujme_si_neco_z_prebohate_historie_evolucni_pavedy.doc603 KB
Průměr: 1 (3 votes)
Obrázek uživatele Telesto

Re: Zoufalý Telesto

JUNK DNA? Sto let staré?

To nepatřilo do kategorie sto let staré, ale do té druhé kategorie - lži - kterou jsem taktéž kritizoval Wink

98 % shoda genomů člověka a šimpanze? Sto let staré?

Není sto let starý, ale tak jak to píšete to vůbec není pravda. Ale lež jako např. "Jiných 40 let evolucionisté bájili a někteří ještě pořád lžou, neochotni se toho pustit, že 97 % genů v těle člověka je jen zbytečný odpad dlouhé evoluce (tzv. junk DNA)." je patrně váš kamarád. Ostatně bez lži kreacionismus nemůže existovat.

Takové a podobné lži jen ukazují jak moc jste vy kreacionisté zoufalí. Pokud byste zoufalí nebyli, tak lhát nemusíte...

Vylhané Haeckelovy obrázky embryí se používají dodnes.

Já se vyjadřoval k článku. Kde se tam píše o haeckelových embryích?

Argumenty z dysteologie (např. lidské oko) se užívají dodnes.

O tomto v článku nic není.

Darwinovy pěnkavy, drsnokřídlec březový se na podporu mýtu evoluce používá dodnes i po znalostech epigentiky!

Ani toto tam není...

Altenberg 16 v roce 2008 - sto let staré?

Ani toto tam není...

Kdo tu asi bude zoufalý? Která asi teorie bude zcela směšná? Kdo potřebuje stále se překabáťovat do neo-neo-neodarwinistů?

Jednoznačně vy kreacionisté, pokud musíte neustále vytahovat sto let staré případy (jak jsou popsány v článku - o tom zde diskutujeme).

Paul Kammerer 1926
Hesperopithecus haroldcookii 1925
číška slona 1929
coloradský člověk 1927
Pitldownský člověk 1912

Pouze dva "argumenty" byly mladšího data. ENCODE, který jste vy zoufalí kreacionisté vůbec nepochopili, třebaže vám to již bylo několikrát vysvětleno. A druhý "argument" je lživý pseudovýzkum o podobnosti člověka a šimpanze 70%.

Takže opravdu ti zoufalí jste tady vy pane Kábrte. Podobné články jsou jen stébélkem, kterého se snažíte chytit... Marně. Lež má krátké nohy a daleko neuteče.

„Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.“
– Jan Werich

Obrázek uživatele Šriber

Vlasta

Stačí ti to?

"Co jste zač?", zeptal se Erich postavy zahalené tmou.
"Říkají mi Šriber", zněla odpověď.

Re: PK.

Ak akykolvek objav sposobuje vojny, ci neznasanlivost, rad by som vedel, ci starocne boje medzi katolikmi a protestantmi vznikol na zaklade spaleneho kolaca, ci na vymyslenom bohu?

Re: Zopakujme si něco z přebohaté historie prolhané evoluční ...

Takze sa asi nedozviem, v com klamal Haeckel? Ano je zodpovedny za vsetko, lebo obhajoval ET, zatial co siritelia nabozenstva, ci kreacionizmu pecu len kolace a hladkaju ludi po lici.

Papůšikovy kecy

Haeckel totiž v niektorých písomnostiach absurdné scenáre „žiabier u človeka“ odmieta.

Miestami dokonca nie je z jeho materiálov celkom jasné, či obhajuje opakovanie celých vývinových štádií alebo len jednotlivých znakov.

Nie je celkom jasné? Azda to já dumám, že to cielkom vela jasné jest - není to jasné možno tolko evopapůšikům. Normálním lidem je jasné, že Ernst Haeckel, "Německý Darwin", spoluzavinil rozšíření darwinistického mýtu po Německu a tím i vyhlazování "méně vyvinutých ras" - např. Židů (jejich nižší vyvinutí pozorujeme např. na počtu Nobelových cen, které Židé získali během historie NC).

Dále Haeckel svými embryologickými lžemi zavinil masové rozšíření potratů ("člověka ve stadiu ryby" přece možno zabít, že?) Mimochodem, Haeckelovy podvody v embryologii mu byly ještě za jeho života prokázány. On se bránil tím, že takové podvody dělá každý vědec..chacha. Tímto s evopapůšikom končím diskuzi. PK

Re: ...

tazke skuste si Haeckela konecne prelusknut, aby ste sa do buducna vyvarovali takymto traposinam.

Re: Zopakujme si něco z přebohaté historie prolhané evoluční ...

Podozrenie z falšovania a vyvrátenie jeho výkladu rekapitulácie v podobe zhusteného opakovania všetkých dospelých štádií pravekých foriem u potomkov postavilo do nepriaznivého svetla celú myšlienku o prepojení evolúcie a vývinu. Pritom dodnes nie je celkom jasné, do akej miery je Haeckel naozaj vinný. Zdá sa napríklad, že zdiskreditované boli predovšetkým zjednodušené interpretácie jeho názorov. Haeckel totiž v niektorých písomnostiach absurdné scenáre „žiabier u človeka“ odmieta.

Miestami dokonca nie je z jeho materiálov celkom jasné, či obhajuje opakovanie celých vývinových štádií alebo len jednotlivých znakov. V každom prípade už niektorí Haeckelovi súčasníci ako Karl von Baer definovali iné, dodnes uznávané vývinové zákony, napríklad, že vývin prebieha od všeobecného ku špecifickému, od nediferencovaných buniek k zložitým orgánom. Alebo, že embryá potomkov pripomínajú embryá, nie dospelé štádiá predkov.

Re: Zopakujme si něco z přebohaté historie prolhané evoluční ...

konecne Haeckel..ano pouzivaju sa ale z uplne jednoducheho dovodu, nakolko to bol podvrh, dokonca to sedi...
Lenze Haeckela potom davali do suvisu aj vecami ,ktore nikdy nevyslovil a to uz krecopapousci nevedia, ze drviva vacsina jeho vyskumu je spravna.

Zoufalý Telesto

Jiří, když někdo používá téměř sto let staré případy, aby zdiskreditoval oponenta, tak to považuji za zoufalé.

Sto let staré případy?

JUNK DNA? Sto let staré?
98 % shoda genomů člověka a šimpanze? Sto let staré?
Vylhané Haeckelovy obrázky embryí se používají dodnes.
Argumenty z dysteologie (např. lidské oko) se užívají dodnes.
Darwinovy pěnkavy, drsnokřídlec březový se na podporu mýtu evoluce používá dodnes i po znalostech epigentiky!
Altenberg 16 v roce 2008 - sto let staré?

Kdo tu asi bude zoufalý? Která asi teorie bude zcela směšná? Kdo potřebuje stále se překabáťovat do neo-neo-neodarwinistů? PK

Obrázek uživatele Route 66

Re:

když někdo používá téměř sto let staré případy, aby zdiskreditoval oponenta....

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Po trpkých zkušenostech "diskuzí" s Vašimi téměř všemi zdejšími "souvěrci" je to co jste napsal naprosto neuvěřitelné!
NEUVĚŘITELNÉ

Omlouvám se za svůj vstup, ale uplně jste mě odzbrojil

"Ježíšek je, jenže my to nesmíme říkat, abychom byli připuštěni na vyšší stupeň všeobecně vzdělávacích škol. A zapřeme-li ho docela, možná i na školu vysokou"
Yvonka - sestřenice pionýra Vasila Krátkého

Customize This