Vědci objevili v Anglii lidské stopy staré 800 000 let

(Z http://www.al.com/living/index.ssf/2014/02/scientists_discover_800000-ye... přeložil a zkrátil Pavel Kábrt – 7/2014. První fotografie je z BBC News.)

Vědci mají nové důkazy o časném životě lidí v Severní Evropě, protože nedávno objevili v Anglii stopy staré 800 tisíc let. Tyto stopy, nejstarší svého druhu mimo území Afriky, byly objeveny v bahně ústí řeky (v Norfolku – pozn. PK) týmem Britského muzea, Muzea přírodovědy a z Univerzity v Londýně, jak referuje BBC News.


Na stopě je položena krytka objektivu fotoaparátu, pro srovnání velikosti.

.....
Vědci vytvořili 3D model povrchu, a věří, že stopy zanechala skupina dospělých a dětí, protože se velikosti stop různí. Datování vědci provedli studiem jejich geologického umístění a ze zkamenělin dlouho vyhynulých zvířat včetně mamutů, dávných koní a raných hrabošů /čili datování bylo odvozeno z evoluční pohádky – pozn. PK/

Nalezené otisky patří asi nejvýše pěti osobám, a vědci věří, že tito lidé, kteří zde tyto šlépěje zanechali, mohli patřit k Homo antecessor, neboli „člověk-pionýr“, který vymřel před 800 tisíci roky, podle CBS News. Archeolog z Univerzity v Southamptonu, profesor Clive Gamble, který v tomto projektu zapojen nebyl, řekl, že tento objev má „ohromnou důležitost“. „Je to něco tak hmatatelného“, řekl. „Je to naše nejbližší setkání s těmito lidmi.“
.........
Information from the Associated Press is included in this report.

PřílohaVelikost
00632-7.2.2014-vedci_objevili_v_anglii_lidske_stopy_stare_800_000_let.doc419 KB
Průměr: 3 (2 votes)

Host

Ano je to tak evoluční vtipálkové mohou v současné době dostat Nobelovy ceny,když Nobelovy ceny míru dostávají teroristé typu Arafata,či Mandely ,anebo obskurní organisace EU.

Ve srovnání s tím, že "lékaři" potvrdí někomu dva vykonané zázraky uzdravení, aby mohl být svotořečen, je to maličkost.

Gordone

píšeš:Tak určite, rovnakí vtipálkovia dostávajú Nobelove ceny a využívajú tieto deje v praxi.
Ano je to tak evoluční vtipálkové mohou v současné době dostat Nobelovy ceny,když Nobelovy ceny míru dostávají teroristé typu Arafata,či Mandely ,anebo obskurní organisace EU.

Host

Hrábě Monte Cachna

To říká jen tvá tupost, kterou mylně považuješ za poznání.

Jakou nadpřirozenou bytost jsi schopen díky svému poznání dokázat?

Obrázek uživatele Hrabě Monte Cristo 2011

Anonym 2

Poznání totiž říká, že žádné nadpřirozené bytosti neexistují.

To říká jen tvá tupost, kterou mylně považuješ za poznání.

------------------------------------------------------------
Přehodnocení pekla

Obrázek uživatele Šriber

Hrabě

Jim nejde o nic jiného, než zničit víru v Boha

Přesně tak. Sice je mezi námi více věřících než ateistů, ale i tak nám nejde o nic jiného, než zničit víru v Boha...

"Co jste zač?", zeptal se Erich postavy zahalené tmou.
"Říkají mi Šriber", zněla odpověď.

Vlasta

Ano to je pravda. Přesto tak nečiní. Proč asi? V.S.

Protože neexistuje.

Vlasta

Bible však hovoří jasně a ukazuje, že život vznikl najednou v jeden den. Velmi rychle. Jakým způsobem, ví jenom Bůh sám.

Staré pověsti české však hovoří jasně a ukazují, že v Blaníku jsou rytíři, kteří zachrání české země, až bude nejhůř. Pohádka Ubrousku, prostři se, hovoří jasně a ukazuje, že existuje samoprostírací ubrousek. Přes tyto jasné výroky pověstí a pohádek však ani jedno neexistuje.

Hrábě Monte Cachna

Předveďte nám jak se neživé chemikálie " sesamorganizují" do živé buňky a bude to vyřešeno.

Předveď stvoření něčeho z ničeho slovem a bude to vyřešeno.

Do té doby jen planě tlacháte

Do té doby jen planě tlacháte.

Lidi zkrátka nepovstanou z neživého regolitu planety, jen proto, že miliardy let foukal větříček a svítilo sluníčko. V důsledku těchto slepých sil se rozhodně ze života neradujete!

Lidi zkrátka nemohou být stvořeni nadpřirozenou neexistující bytostí jen proto, že tomu nějací blázni věří. V důsledku tohoto nesmyslu se rozhodně ze života neradujete.

Nosotonda

Ateisté musí věřit, že se tak děje samovolně. Z hlediska zdravého rozumu je tomu nemožné, pokud to lze odvodit, tak jedině ze lživé ideologie ateismu.

Teisté musí věřit, že vše stvořila neexistující nadpřirozená bytost. Z hlediska zdravého rozumu je to nemožné, pokud to lze odvodit, tak jedině ze lživé ideologie teizmu.

V evoluční teorii může věřit pouze ten, koho nebaví poznání nebo fanatik.

V křesťanskou ideologii mlže věřit pouze ten, koho nebaví poznání nebo fanatik. Poznání totiž říká, že žádné nadpřirozené bytosti neexistují.

Nosotonda

PK už desiatky rokov čaká od evolucionistov na príklad samoorganizácie, a teraz keď som mu napísal že o nejakom viem a môžem mu ho napísať tak mi tu nedočkavo vypisuje a horlivo ma žiada o nejaký príklad. Takže už to nebudem naťahovať:

Micely

Micely jsou shluky molekul tenzidů dispergované v kapalném médiu. Typická micela ve vodném roztoku vytváří agregáty s hydrofilní částí molekuly orientovanou do vodného prostředí a hydrofobní částí skrytou uvnitř. Nejčastěji mají micely přibližně kulovitý tvar, ale mohou vytvářet i elipsoidy, válce a dvojvrstvy. Tvar a velikost micely jsou ovlivněny jak geometrií molekuly tenzidu, tak i vlastnostmi roztoku, např. koncentrací tenzidu, teplotou, pH a iontovou silou.
Viac info tu

Customize This