Váza ano – kytky ne?

Váza ano - kytky ne.jpg

Tahle váza byla promyšleně vytvořena – a co ty kytky?
Zde je odkaz na krátký anglicky psaný článek, neklikejte "Číst dál", nic víc už dál není. Myslel jsem, že jedna věta stačí. Děkuji. PK
(http://creation.com/flower-vase)

Průměr: 5 (1 vote)

Vzdy ked sa opytam

Vzdy ked sa opytam kreacionistu ze kto stvoril stvoritela, tak dostanem odpoved ze on tu bol vecne. takze vasimi slovami

"Kytky ano, stvoritel ne"

pro Host

Přeji pěkný den,

Vaše: "Josef Opatrný:Válka Sever proti Jihu - vydano Archiv MF." - Děkuji za Váš zdroj. Stejně jste mi však nenapsal, kdy a při jaké příležitosti Lincol ten antiotrokářský výrok použil a tak mi zřejmě nezbývá než doufat, že ho v té knize opravdu najdu.

Josef Opatrný:Válka Sever proti Jihu-

vydano Archiv MF.Lincoln otroctví nenáviděl od své výpomocné plavby do New Orleans,kde byl svědkem jako 20 letý mladík prodeje otroků.Samozřejmě,že jsme všichni Božími dětmi Death.To nic nemění na tom,že jsme v postoji vůči Bohu v hříchu.Jak křesťané,tak pohané.Já si své hříchy vůči Bohu uvědomuji a snažím se s nimi zápasit.O Vaše pochopení mi vůbec nejde a je mi šumafuk co Vy si myslíte.Spíše prosím Boha,aby byl schopen mou hříšnou povahu nejen pochopit ,ale i změnit.

pro Host

Přeji pěkný den,

Vaše: "Ja cituji z knih o válce Severu proti Jihu." - A ty knihy jsou historické nebo nějaká beletrie? Můžete mi tedy konečně jasně napsat, kdy a kde ten Lincolnův antiotrocký citát zazněl? Nic víc nechci. Je to totiž zatím to jediné, kdy jste se pokusil doložit to, že Lincoln otroctví nenáviděl a tak bych ráda věděla, kde jste to vzal.
Já jsem Vám ke všem jeho citátům (mnou uvedených), kde je jasně patrné, že na tom se svým vztahem k černochům a ke zrušení otroctví nebyl nijak slavně, odkaz také dala.

Vaše: "Jaký máte problém s tím,že byl za segregaci mezi bílými a černými nechápu.To je zcela přirozené." - Tedy já zírám na to, co z Vás padá za perly. A já myslela, že jsou pro Vás všichni lidé bez rozdílu "boží" děti. Teda oni pro Vás asi "boží" děti jsou, ale běda, jak Vám ty "jiné boží děti" polezou přes práh.

Vaše: "A vo tom to je Death.Plkejme intelektuálně o rasismu,dokud se nedotkne našich rodin.A teď si dej ruku na srdce a vykládej o rasismu." - Děkuji, za náhled pod Vaší křesťanskou slupku. Nyní Vás již plně chápu a je mi jasné, že Vy byste prostě se segragací jiných ras a "nekřížením se" s nimi, a to zvlášť pokud by se jednalo o Vaší rodinu, neměl žádný problém.

Psal jsem,že přirozený lidský rasismus,který

je vlastní všem rasám se nesmí zvrhnout v nenávistný -fanatický rasismus.Darwin sám tvrdil,že méněcené rasy prohrají boj o přežití.Já ho proto nekritizuji,to jste na omylu Death.Já pana Darwina v podstatě nekritizuji vůbec,myslel si v době poosvícenecké,že na něco přišel a věřil,že se jeho teorie potvrdí.Osobně věřím,že pokud by Darwin žil v současné době a měl vědecké poznatky dnešní doby,že by svou knihu O původu druhů spálil a stal se vášnivým zastáncem kreace.Samozřejmě je to jen má osobní domněnka.No,ale k tomu rasismu.V 60. letech byl natočený velmi dobrý film USA.Hádej kdo k nám přijde na večeři.Kde dcera přivede úspěšného doktora na večeři.Výborné postavení,plat,láska.Rodiče by mohli být šťastni,ale nejsou.Doktor je černoch.A vo tom to je Death.Plkejme intelektuálně o rasismu,dokud se nedotkne našich rodin.A teď si dej ruku na srdce a vykládej o rasismu.

Vámi uvedené první 3 citace Abrahama Lincolna

skutečně na Wikipedii byly,ta poslední ne.Ja cituji z knih o válce Severu proti Jihu.Na co si hrajete Death?Jistě ,že Abraham Lincoln bral černochy jako Boží děti,ale nedokonalé.Důležitý je výsledek.Osvobodil je z otroctví.Dal jim svobodu,proč?Protože s otroctvím bytostně nesouhlasil.Jaký máte problém s tím,že byl za segregaci mezi bílými a černými nechápu.To je zcela přirozené.Myslíte si,že černoši to nechápou zcela stejně?Proberte se z vašich snů.

pro Nosotonda

Přeji pěkný den,

Vaše: "Tedy mezi vlkem, liškou a psem a dalšími psovitými šelmami nejsou žádné mezičlánky, které jsou navíc z ontologického hlediska vyloučeny. Tzv. dějinná esence, kterou zastával u nás například Patočka v návaznosti na Herakleita a paradoxní logiku byla kritickým realismem vyvrácena." - Ha ha ha. Děkuji. Už je mi jasné, proč nikdo jiný z kreacionistů na tohle nereagoval, protože vysvětlovat neexistenci kreačních mezičlánků ze "superpředka z archy" na dnešní faunu tím Vaším ontologickým hlediskem, je fakt paráda.
Takže podle Vás třeba šelmasuperpsovitá, která byla na arše, si prostě později rovnou vrhla třeba fenka, psa nebo hyenu? Takhle jsem se dlouho nepobavila.

pro Host

Přeji pěkný den,

Vaše: "Druhá věta:Nikdy nemůžeme dosáhnout.....Dle mě jasný falsifikát.Proč?Protože Otcové americké demokracie o tom ani náhodou nesnili." a "Asimilace,v této době vůbec nebylo používáno toto slovo v mluvě." - Sorry, překládala jsem to do češtiny, takže jisté nepřesnosti samozřejmě můžou být, ale máte tam uvedeno z jakého projevu to je a tak si to samozřejmě můžete přeložit přesněji. Nicméně, stejně to moc nemění na tom, že bral barevné jako méněcenné.

A Vašeho odkazu na to, kde se vzal ten jeho protiotrokářský výrok, jsem se nedočkala.

Vaše: "Darwin byl klasický rasista to je fakt.Ovšem chci dodat,že rasismus je v podstatě lidem vlastní.Jen se z rasismu nesmí stát fanatický rasismus." - Takže, rasismus je pro Vás "v podstatě" normální, protože je lidem "v podstatě" vlastní? No, to je tedy názor.
Takže, Darwin byl podle Vás rasista a je to špatně a Lincoln, který, jak je patrné z uvedených citací třeba na wikipedii (aby jste si zase nepokoušel vymýšlet, že jsem si něco vymyslela), byl rasista také, tak to je v pořádku, protože byl křesťan? Opravdu, velmi "pěkné".

Nosotondo

ty jsi KADET, KABRNJAK a CIMAN! Na te be a tvou metafyzika by byla i PATAFYZIKA kratka. Shock

Obrázek uživatele Stoura

to Nosotonda

ad Tedy mezi vlkem, liškou a psem a dalšími psovitými šelmami nejsou žádné mezičlánky, které jsou navíc z ontologického hlediska vyloučeny. Tzv. dějinná esence, kterou zastával u nás například Patočka v návaznosti na Herakleita a paradoxní logiku byla kritickým realismem vyvrácena.

Co má společného vzájemné vyvracení se filosofických konstrukcí a jejich pojmů s tím, jestli existují nějaké mezičlánky nebo ne? A když už jmenujete vlka, psa a lišku: Podle Vás proběhla přeměna jednoho z těchto druhů (v taxonomickém smyslu) ve druhý skokem? A u psů se onomu vlkovi rovnou narodil pudl čivava a vlkodav? Nebo existovala řada vlků stále podobnější dnešním psům a psů řada forem stále více podobná dnešním plemenům? A pokud budete souhlasit se druhou variantou: proč nelze podle Vás to, co je na cestě mezi vlkem a čivavou nazvat mezičlánkem?

Pokud se týče totálního nepochopení pojmu baramin, sděluji, že v rámci tohoto pojmu se v žádném případě nejedná o makroevoluci, že se jedná pouze o mikroevoluci

OK. Kde je podle Vás mezi nimi hranice? Jaká je největší mikroevoluční změna, která ještě není makroevolucí? Jaká by byla hypotetická minimální změna, která by už mikroevolucí nemohla být (a proč? jak se to pozná?)

Ad otázky typu "a co takový ..."

A proč ne? Wink

Byť to spíše budou jen potomci těch mezičlánků...

Customize This