Úžasná kresba motýlích křídel

Úžasná kresba motýlích křídel
Emil Silvestru, M. Sc., G. Eng., Ph. D.
(Přeložil Jiří L. – červenec 2007)

asná kresba motýlích křídel_mimikry.jpg

Jedním z nejvíce ohromujících divů hmyzí říše je bezesporu noční motýlek Ginanisa maja. Tento představitel takzvaných hedvábných můr je k nalezení v Jižní Africe. K tomu, aby zastrašil své nepřátele, má na svých křídlech nápadně věrnou kresbu obličeje savce – a to dokonce s odleskem světla na zorničkách. I mnoho jiných denních hedvábných motýlků poletuje s podobnými motivy na křídlech, žádný z nich se však nemůže pyšnit tak neuvěřitelně propracovaným designem.

Sekulární věda se ani nepokouší vysvětlit způsob, jak k vytvoření tak mistrovského živého dílka došlo. Věří nicméně, že se tak stalo skrze přirozené procesy. Genetické chyby bezděky experimentovaly se vzhledem křídel, který byl posléze potvrzován nebo potlačován působením přírodního výběru. U kreseb, které se více podobaly predátorovi, byla větší pravděpodobnost, že zastraší útočníka a zvýší tedy motýlovy šance na přežití.

Přirozený výběr opravdu funguje – dosáhnout nicméně jeho prostřednictvím takto uceleného obrázku by vyžadovalo nesmírné množství času. Rozhodně daleko více než jsou evolucionisté ochotni připustit. Náhodné změny jsou jediným prostředkem, který mají přirozené prostředky k dispozici k vytvoření takovéhoto vzoru. Samotný motýl samozřejmě nemůže kontrolovat nesmírně složité molekulární reakce, které stojí za jeho vznikem nemluvě o tom, že sám motýl nemá potuchy o tom, jak takový savčí obličej vypadá. Jeho složené oči jsou uzpůsobeny k zaostřování na blízké objekty a detekování pohybu – vzdálené předměty se mu jeví rozmazaně.

Tento motýlek je živoucím důkazem nádherného Božího plánu a svým vzhledem jasně deklaruje myšlenku stvoření.

asná kresba motýlích křídel_oči s nosem.jpg

PřílohaVelikost
asná kresba motýlích křídel.doc894.5 KB
Průměr: 4 (1 vote)

hello every one

Problematickou otázkou evoluční víry je: „Jakým mechanismem byly vlastně přidány všechny MB2-631 ty nové informace potřebné k postupné přeměně jednobuněčného tvora na pelikány, palmy a lidi?“ Přirozený výběr sám o MB2-632 sobě nestačí; výběr znamená likvidaci informací. Skupina tvorů se může lépe adaptovat například na chlad a to vyloučením MB2-633 jedinců, kteří nenesou dost genetické informace pro tvorbu husté srsti. Ale to nevysvětluje původ informace pro MB2-634 tvorbu husté srsti.

answer

Some time ago, I needed to buy a house for my business but I did not have enough money and couldn't purchase anything. Thank heaven my sister adviced to try to get the business loans at reliable bank. Thence, I did that and used to be happy with my short term loan.

Pochopitelně je to jen naše

ryze subjektivní projekce. Navíc kdo ví jak se zeptat predátora ? Kdo ví jak vypadá svět očima dravce, který má více světločivých buněk ( ptáci ) než člověk ? I kdyby to šlo, asi bychom se s ním neshodli na tom co vidíme. Ale doporučuju zajít za bengálským tygrem a zeptat se ho : "Hele co vidíš ?" Myslím, že odpoví beze slov : "maso ..." Smile

Mne to pripomína sovu. Inak

Mne to pripomína sovu. Inak by ma zaujímalo ako sa dospeje k takému jednoznačnému záveru, či sú to alebo nie oči predátora. Pýtal sa niekto predátorov?

a co

Lišaj smrtihlav ? Smile

Jednak to Gynanisa maja a

Jednak to Gynanisa maja a jednak máte předpotopní názory. Ty obrazce totiž nejsou oči predátora. Pracuje tady jeden ze znaků lidství -fantasie.

Aha, vy máte zřejmě nějaký

Aha, vy máte zřejmě nějaký vylepšený model mozku s implantátem božího bludu.

Odpověď

Otázka k mimikrům: "no a co má být?"
Odpověď: "samozřejmě nic nemá být, pro nefunkční mozek".
Anonym

no a co má být?

no a co má být?

Customize This