Úvod k přednáškám a svědectví fyzika Mgr. Libora Votočka

Převzato z: http://www.stvoreni.cz/video/

Průměr: 5 (3 votes)

Zajímavý pořad - doporučení

Ahoj zdravím všechny zde. Velmi zajímavý pořad sem dodal ze svého šuplíku. Koho to bude zajímat má možnost.

http://www.ulozto.cz/6519973/odhalovani-tajemstvi-zivota-avi

Je mi jasné, že to někteří rozstřílí jak koroptve, ale třeba to bude pro někoho zajímavé.

Host

"Ano na světě umírají děti hladem.Nejlepší je tyto krajiny evangelizovat.Jen zodpovědnost lidí a úcta k pomalé ale stálé práci může tyto krajiny převážně z Afriky pozvednout z marasmu"

haleluja, tak to je pulka Afriky uz nejspis za vodou! Je evidentni, ze to tam ti misionari ale pozvedli!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7f/Religion_distribution...

vy tady žvaníte o pičovinách!

Ač také humanista a filantrop jako vy pane Vivisector , tohle slovo nějak neznám a nemám ho ani ve slovníku. Jistě by ho šlo i najít v nějakém odborném slovníku, ale já jsem člověk prostý, těchto knih nemaje, proto mě prosím o významu tohoto jistě důležitého odborného terminus technicus račte poučiti, ať si rozšířím své úzce vymezené obzory.

Děkuji mnohokrát

Triturus Shock

Ano na světě

Ano na světě umírají děti hladem.Nejlepší je tyto krajiny evangelizovat.Jen zodpovědnost lidí a úcta k pomalé ale stálé práci může tyto krajiny převážně z Afriky pozvednout z marasmu.Různé humanitární pomoci jsou spíše darem danajským.Takže Vivisectore my tady nekecáme o p........,ale zodpovědnost každého člověka na Zemi je dobře vychovat své potomky,aby se nestali příživníky,povaleči,měli úctu k životu a svobodě jednotlivce atd.Není toho zase tak mnoho,ale někdy je to náročné.Takže v jednoduchosti.Ne honba za zlatým teletem a kariérou,ale snažit se žít čestně a poctivě.Můžeš začít u sebe tím nejjednoduším,že se budeš vyjadřovat slušněji.

Kreacionismus

Na světě umírají děti hladem a vy tady žvaníte o pičovinách!

Obrázek uživatele Ondra

DEATH333

Vaše: "Nad názorem pana Votočka by se měli zamyslet někteří ateisté....Viď Death333?" - Myslím, že nad svým výkonem v tomto videu, by se měl zamyslet spíše pan Votočka.

Pokud Vás nezajímá posmrtný život....respektive jeho příprava na něj, tak to je samozřejmě Vaše věc a do toho nemám právo Vám mluvit! Ale myslim si, že pan Votočka se o tom hledání či životního postoje zmínil dobře.

pro Ondra

Přeji pěkný den,

Vaše: "Nad názorem pana Votočka by se měli zamyslet někteří ateisté....Viď Death333?" - Myslím, že nad svým výkonem v tomto videu, by se měl zamyslet spíše pan Votočka.

Ondro

Jen tak cvičně se experta Votočka zeptejte, jak dlouho k nám letělo světlo z mlhoviny M31 v Andromedě. Nebo jak starý je přírodní atomový reaktor v gabunském Oklo.

Obrázek uživatele Ondra

video

Nad názorem pana Votočka by se měli zamyslet někteří ateisté....Viď Death333 ?

Obrázek uživatele Ondra

vivisector

zdravim,

co se vám nelíbí?

Customize This