Samovolný vznik Win7 a AMD

Převzato z kreačních stránek Miloše Pobežala:
http://www.tlg.estranky.sk/stranka/odpis-billa-gatesa

Poďme dnes presvedčiť Billa Gatesa, že Windows 7 je dielom generátora náhodného kódu bežiaceho na mnohých počítačoch sveta zosieťovaných cez internet.
Samovolný vznik Win7 a AMD_1.jpg

Tento generátor produkuje náhodné funkcie zdrojáku v jazyku C++. Výsledné produkty sú opakovane automaticky spúšťané pre kontrolu vylepšení. Vznikol tak WINDOWS 7. Sláva. Porazili sme Billa Gatesa.
Na nasledujúcej fotke sa tomu netvári moc nadšene:

Samovolný vznik Win7 a AMD_2.jpg

Bez firmy Intel či AMD by však operačný systém bol k ničomu. Nebolo by totiž počítača, na ktorom by mohol bežať. Takže: Aké máme na to vysvetlenie?

TAKÉTO:

Načo treba firmu Intel? -Netreba! -Procesory vznikli náhodou.
Ako som na to prišiel? -Je to J E D N O D U C H É !
Dominantným prvkom procesorov je kremík. No a kremík je po kyslíku druhým najviac zastúpeným prvkom v zemskej kôre. Podľa posledných dostupných údajov tvorí kremík 26 – 28 % zemskej kôry. Kremík je podstatnou zložkou veľkej väčšiny hornín tvoriacich zemskú kôru. Príkladom môžu byť pieskovce, íly, žuly. Významné zastúpenie v horninách majú hlinitokremičitany, z nich uvedieme živce: ortoklas (KAlSi3O8) a plagioklas
((Na, Ca)Al1-2Si2-3O8).

Čip procesora CORE 2 DUO vznikol v blízkosti nejakej podmorskej sopky, kde boli náhodou prítomné aj indium a gálium. Po výbuchu sa to pretavilo a premiešalo spolu s kremíkom. -Náhodou tak vznikla štruktúra PN prechodov procesora CORE 2 DUO bežiaceho na frekvencii 3 GHz. -Intel to už len priniesol ako hotový produkt. (Viď. obrázok)

Samovolný vznik Win7 a AMD_3.jpg

Nezdá sa vám to?

No! Je to pravdepodobnejšie, než tie hlúposti o vzniku prvej bunky z neživej hmoty! -Evolucionisti dnes už nepoužívajú mozog. -Vypli ho! -Majú ho odložený v chladničke. Namiesto toho používajú počítače, ktoré im simulujú ich evolúciu. (Naprogramovať sa dá všetko!!!)

Bill Gates by asi nemal moc veľkú radosť z evolucionistov aplikujúcich svoje teórie dôsledne.
Tento posledný obrázok vás o tom musí presvedčiť.

Samovolný vznik Win7 a AMD_4.jpg

Prosimvás - len to neprežeňte! (-Hvorí...)

PřílohaVelikost
Vznik operačního systému W7 a procesoru.doc102.5 KB
Průměr: 1 (1 vote)

pavelk

A co když, Anonyme, křížení, přirozený výběr a mutace přírodu nevytvořily - co potom? Ani pak ona vyšší bytost není nutná?

A ještě otázka, docela normální. Co když to nějaká vyšší bytost vytvořila. Ani pak není nutná? A je lepší zůstat u křížení, přirozeného výběru a mutací? Děkuji. P. K.

Evolúcia nerieši vznik života,tá vysvetľuje rozmanitosť.A áno,mutácie prirodzený výber a kríženie prírodu vytvorily,aj keby nás niekto stvoril,neznamená,že je potrebný,ja dokážem sa najesť,napiť a ísť na WC aj bez neho.
Realita nie je taká,aká chceme aby bola,nemusí sa vám páčiť,že ste produktom mutácií,ale nemáte žiadne právo hovoriť ľudom,ako to má byť.

In 1831 a young amateur

In 1831 a young amateur scientist, Charles Darwin, boarded HMS Beagle on an epic five-year voyage of discovery. His observations and later reflections resulted in a book that profoundly impacted the NS0-163 world.2009 marks the 200th anniversary of Darwin’s birth and the 150th anniversary of the publication of his ‘Origin of Species’. The Voyage that Shook the World retraces Darwin’s journey, exploring the places and discoveries crucial to the formulation of his Theory of Evolution.

Četl jsem, ale odpověď tam

Četl jsem, ale odpověď tam není. To, že pár druhů ryb dokáže žít v obojích voda (nikoliv se v nich ale rozmnožovat) neznamená, že by to dokázaly všechny druhy. Některé druhy ryb dokáží zamrznout v ledu a po jeho roztátí jsou opět čilé...řekněte...přežily by ryby celosvětové zmrazení vody?

Censorede, abych já zase

Censorede,
abych já zase nebyl líný: tak třeba řada Vašich otázek je zodpovídána v sekci "Celosvětová potopa". Třeba na Vaši jasnou otázku, jak přežily sladkovodní a mořské ryby (možná Vás odpověď neuspokojí, ale já Vám lepší nedám), odpovídá přímo takto nazvaný článek: http://www.kreacionismus.cz/node/128.
S pozdravem
Pavel Kábrt

Vašimi stránkami se bohužel

Vašimi stránkami se bohužel prokousávám pomalu, jelikož také přeci jen občas chodím do práce a vzdělávám se. Především mě ale brzdí kvanta nesmyslů a urážek evolucionistů, které do svých článků nabalujete. Ono je těžké prokousat se k podstatě, když si člověk musí přečíst hromadu blábolů. Nicméně já nejsem lenoch, jsem vytrvalý a snažím se i tak dál. Kdybych byl lenoch, nejspíš bych se na to vysral a vůbec se s vámi podobnými nebavil. I tak jsem si jist, že tu nejsou odpovědi na všechny mé otázky...ale dobře, nechám si je, až to tu všechno přečtu.

To Censored

Na všechny Vaše otázky jsou na tomto webu články, mnoho článků, s odpověďmi. Lenochům odpovídám takto. S pozdravem
P. K.

I kdyby nás někdo stvořil,

I kdyby nás někdo stvořil, musím se k němu modlit a věčně mu děkovat? Stvořil mě on na základě toho, že bych si to ve své neexistenci přál?Smile Ještě jeden dotaz na pana Kábrta. Všiml jsem si, že vy i ostatní kreacionisté jdete tvrdě proti evoluci...snažíte se jí vyvrátit. Ale! Znamená vyvrácení evoluční teorie to, že je pravdivá vaše teorie? Podle mě totiž vyvrácení jedné teorie neznamená, že je automaticky pravdivá jiná. Proč tu občas nevidím článek, který by na místo útoku na evoluci nějakým způsobem dokazoval stvoření vaším bohem? Vy se tu třeba často oháníte potopou...já tvrdím ,že popotopní svět je nesmysl už z toho důvodu, že nemohla přežít halofyta, popřípadě sladkomilné rostliny. To samé platí pro vodní faunu. Jak mohly v jedné obrovské vodní nádrži vydržet jak slanomilné, tak sladkomilné organismy? Dále - Jak vypadaly popotopní ekosystémy? Vždyť tu byl jen pár od každého druhu...navíc se vylodili všichni na jdenom stanovišti...to by nemohlo stačit pro přežití všech! Vlastně mi muselo přežít úplné minimum organismů. Jak se pak šířili po Zemi? Přes moře? TO je Noe rozvážel či co?

Obrázek uživatele vitas

Re: Viťasi

Zdravím Pavla Kábrta,

pokud chcete napsat, že ubohý je viťas a ne vtip, tak napište, že trapný je viťas a ne vtip. Pak to totiž vypadá, že nevíte co jste napsal.

Je mi líto, že mě považujete za prázdného a povrchního člověka. Inu nesuďte a nebudete souzeni.

S pozdravem

víťas
@;;

Viťasi,

řekl bych to asi takto: dejte mi pokoj s Aštarem, ani jste nepochopil, že jsem neoznačil za ubohý vtip (tím spíš, když jsem mu nerozuměl), ale Vás, že jste vtipem odpověděl na vážně položenou otázku (navíc nebyla pro Vás).

Skoro se cítím trapně, že Vám vůbec odpovídám, jako bych neměl co dělat a měl čas na hovadiny jak Vy. Ale mám za sebou čtyři dny přednášek na Slovensku a potřebuji se odreagovat z té únavy. A zdá se mi, že tlachání s prázdnými a povrchními lidmi skutečně určitou relaxaci dá - takže děkuji.
P. K.

Obrázek uživatele vitas

Re: Také ubohé

Zdravím Pavla Kábrta,

Píšete: "Vidím, Viťasi, že Vám také dochází dech, a tak když nevíte, co odpovědět, tak se uchylujete k ubohým vtipům, kterým, přiznám se, ani nerozumím."

Výborně poznal jste, že šlo o vtip. Protože jste mu neporozuměl označil jste ho za ubohý, škoda. Chtěl jsem tím naznačit, že pokud začneme odpovídat na nesmyslné odpovědi typu 'co když ne?' můžete se dočkat různých odpovědí, ne jen ty, které chcete slyšet Vy.

S pozdravem

viťas
@;;

PS: pro více informaci o Aštarovi Šeranovi viz http://www.vesmirni-lide.cz/

Customize This