Prof. Dr. Walter Veith - Moje nejobtížnější cesta

Převzato z webu Neuvěřitelná odhalení:
http://neuveritelnaodhaleni.cz/filmy-a-videa/prof-dr-walter-veith-moje-n...
České titulky (díky, Adriane )
Příběh obrácení Prof. Dr. Waltera Veitha je dostupný také v MP3:
http://neuveritelnaodhaleni.cz/mp3/prof-dr-walter-veith-z-evolucionisty-...

Prof. Dr. Walter Veith získal doktorát ze zoologie na univerzitě Kapského Města v roce 1979. Dlouhá léta byl zapřísáhlým evolucionistou a přesvědčeným ateistou. V letech 1979-1986 přednášel zoologii na univerzitě ve městě Stellenbosch. V té době obohatil evoluční teorii několika významnými objevy.

Pečlivým studiem, ke kterému ho za zvláštních okolností vyprovokoval jeden truhlář, však došel k poznání, že evoluční teorie nemůže obstát tváří v tvář faktům. Poznal také, že existuje Bůh, který mocně zasahuje i v jeho životě.

Průměr: 5 (2 votes)

KTE

Můžete mi prozradit, která fakta doktora vedla ke zjištění, že evoluce je nesmysl? VY jste se s jeho příběhem zřejmě seznámil. Momentálně nemám čas jeho příběh studovat, tak bych aspoň rád věděl tohle Smile

Obrázek uživatele David Protest

no jistě

Typický evolucionista KTE, umí jen zesměšňovat ať jde o jakkoli vážné věci. POkud by neprojevil arogantní pohrdání jakýmkoli svědectvím křesťana, považoval by ten den za ztracený. Pochybuji ovšem, že sám ví o samotné evoluci jen desetinu toho co prof. Veith.

David Protest

Myslíte?

Raději si to poslechněte ještě jednou.

Kterak evoluční biolog u babtistů ke štěstí přišel

Myslím, že jsem tenhle srdceryvný příběh četl v nejmenované brožurce jedné nejmenované křesťanské církve v prostém překladu, takřka v originále. Fakt bomba!!!
Těmi babtisty z nadpisu si nejsem uplně jist, nicméně křesťanský fundamentalismus pro rigidní americké křesťanstvo přeložený do češtiny je opravdu kouzelné počteníčko. Vřele doporučuji.

Customize This