Přání požehnaných svátků narození Spasitele

Vážení čtenáři našeho serveru,

dovolte, abychom vám všem jménem serveru www.kreacionismus.cz poděkovali za dosavadní čtenářskou důvěru a zároveň vám popřáli hodně Božího požehnání nejen o nadcházejících svátcích, ale i v celém Novém roce 2010.

Zároveň si dovolujeme vyjádřit přání, aby v nadcházejícím období byla obnovena úcta ke Stvořiteli a k Božímu slovu nejen v Církvi, ale i v celé společnosti, především pak mezi vědci a ve školství. Věřme, že Pravda Boží nakonec zvítězí.

"...neboť kdo se narodil z Boha, přemáhá svět. A to vítězství, které přemohlo svět, je naše víra." (1J 5:4)

"Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi." (Gen 1:1)
"Zemi jsem učinil já a člověka na ní jsem stvořil." (Iz 45:12)

Průměr: 4 (1 vote)

reply this post

The texts about this topic are published by the research paper writing services thus, the students want to buy an essay or research papers about it.

respond this post

Different students all over the world get know that the research paper writing service can furnish us with the custom term paper. Thus, it can be not hard to buy an essay.

Co to tu anonym plodí za slovní salát

poskládaný z útržků jiným ( i mých ) příspěvků. To má být nějaká koláž s reklamou uvnitř, nebo virus ???

Ale vážně, já se tu přeci

Ale vážně, já se tu přeci nepřu o nějaké bodové hodnocení rizik, či tč. mezinárodně 646-656 exam ustálenou klasifikaci míry důvěryhodnosti systému. Já pouze obecně ( aniž bych bazíroval na desetinách % ) konstatoval, že když existuje možná míra neurčitosti ( kterou jsem nijak blíže procentuelně nespecifikoval ), tak o tom 642-062 exam nebudu hovořit jako o něčem naprosto určitém a navždy pevně a neměnně daném. Vůbec jsem neměl v úmyslu se tu přetahoval o číselka ani mít za každou cenu pravdu. Sorry, ale vy to asi moc žerete Viťasi, vždy se zahryznete jak buldog do toho co já tu víceméně volně napíšu.220-702 exam

Jablko není hruška

Milý Trite!
Tak, co, nemyslíš, že pro diskusi a ne monolog je třeba zachovávat určité návyky?
1. Diskutovat na dané téma stručně a jasně!
2. Pokud uveřejním něco, co se přímo dané tématiky netýká, tedy v tomto případě problematiky evoluce a kreace, měl bych projednávat problematiku soukromě anebo postupovat ještě stručněji.
3. Pokud je v diskusi dostatečně popsán nějaký problém není nutné to ještě znovu a znovu z různých zdrojů komentovat.
4. O záležitostech, kterým nerozumím, bych měl diskutovat minimálně. Když některá komunita neslaví vánoce, není důvodem, proč by si měla vyhrazovat nejvíce prostoru v diskusi a dokonce se stavět do role arbitra.
5. Snažit se najít to podstatné. Tak, aby bylo jasno, podstatné pro slavení vánoc není odkdy se smaží kapr nebo strojí stromeček, nebo jako slaví vánoce Pygmejové v Africe nebo šikmoocí Japončíci, nebo to, že v době pronásledování za Diokleciána křesťané ještě vánoce neslavili.
6. Diskuse s někým, kdo uhýbá od hlavního problému, tedy v tomto případě o slavení vánoc v duchu pochopení základních pravd v Bibli je o ničem.
7. Zahlcení fakty ještě neznamená nalezení nejbližšího popisu reality.
8. Je dobré, když se zveřejní nějaká velmi známá okolnost šíření víry, ale když to nemá souvislost s danou problematikou, je to jen vykecávání. Například k diskusi o slavení vánoc nepotřebuji znát kontinuitu "prvních" papežů, ani odmítání slavení vánoc Kalvínem, puritány či jiné detaily.
9. Některé informace jsou dost zcestné a nevychází z pravého pochopení skutečnosti, například "Nábožná úcta je prokazována obrazům a sochám a že taková nábožná úcta je „aktem uctívání“.
10. Každý, kdo studoval aspoň něco málo z teologie zná okolnosti uznání církve státem za vlády Konstantina a její stagnaci až do dob Karla Velikého.

Typ na dokument a videa o Darwinovi a polemika o ET

http://www.thevoyage.tv/about.aspx

http://www.thevoyage.tv/

http://www.thevoyage.tv/behindthescenes.aspx

About The Film

“One of the best-produced documentaries ever made”
- Dr Ted Baehr, Movieguide

In 1831 a young amateur scientist, Charles Darwin, boarded HMS Beagle on an epic five-year voyage of discovery. His observations and later reflections resulted in a book that profoundly impacted the world.

2009 marks the 200th anniversary of Darwin’s birth and the 150th anniversary of the publication of his ‘Origin of Species’. The Voyage that Shook the World retraces Darwin’s journey, exploring the places and discoveries crucial to the formulation of his Theory of Evolution.

Filmed in South America, the UK, North America, Australia and Europe, The Voyage features dramatic period recreations and stunning nature cinematography interwoven with scholars sharing their perspectives on the man and the controversy.

A fascinating and thought provoking opportunity to gain new insight into
The Voyage that Shook the World.

no snad to bude

možná alespoň někoho zajímat. dík

neomlouvej se

je to zajimavy fenomen, jak si ty prastare svatky ukoristnilo krestanstvi. V podstate bolsevici v tomto pripade pusobili napravu, kdyz tvrdili, ze vanoce jsou svatky miru a klidu a velikonoce svatky jara

Customize This