Ozubený převod v přírodě u nymfy skokana

"Evobuční terorie"
je dnes v naprostém rozporu s přírodovědou!


Otázka pro všechny myslící lidi:

Je nenávist k církvím, k náboženství, k pojmu Bůh či k těm, kteří se vyhlašují za věřící ač se tak nechovají dostatečným důvodem pro racionálně uvažujícího dospělého člověka, aby začal vyznávat ty nejneuvěřitelnější hlouposti a protivědecké báchorky o původu světa a přírody?

Je nenávist k církvi dostatečným důkazem, že se "svět vyrobil sám"? Že se neživá planeta plná kamení a lávy sama oživila, slepé začalo po miliónech let samo od sebe vidět a hluché slyšet, rybám narostly nožičky, protože se pokoušely (Bůh ví proč) lézt po zemi, skokanům se jen tak samy od sebe vytvořily ozubené převody, v mnoha tělech vznikly trubky s čerpadly a zpětnými ventily, počítačové vybavení s programy a kilometry dlouhými rozvody; je nenávist k náboženství dostatečně rozumným důvodem věřit, že záření a blesky, vítr a déšť vytvořily echolokaci (sonar) poté, co hroši lezli do vody, aby z nich vznikly velryby a plazům narostla křídla, protože (Bůh ví proč) po milióny let skákali se stromů, rozbíjeli si tlamy a lámali končetiny, až se jim konečně vytvořilo peří, duté kosti, silné srdce a mohutné plíce a vznesli se do oblak - a v podobné jiné evolucionisticko-darwinistické slátaniny a fantazmagorie? Je to nutné, přátelé, věřit takových hovadinám jen proto, že máme odpor k církvi?

Rozum do hrsti. Nenechte se zmást vysokoškolskými tituly. Za nacistickou zrůdnou ideologií stálo veliké množství velmi vzdělaných německých doktorů, inženýrů a profesorů a inteligence, a to samé platilo o ideologii komunistické. Vzdělaní lidé jsou často tou nejhloupější a nejzkorumpovanější složkou společnosti, pokud se včas v jejich životě neopře jejich charakter, mysl a srdce o pravdu a nespočine na pevném životním základu (v Kristu nebo alespoň v nějakém Kristově odvaru, tedy ušlechtilé životní filozofii). V opačném případě jejich vzdělání jen umocní jejich tupost!

Dojička od krav, která sice nedodělala ani základní školu, ale když se podívá na letícího čápa a řekne "tohle se přece nemohlo vytvořit samo" má víc rozumu v hlavě než pan prof. doc. ing. RNDr., který svoje studenty učí, jak křídla vznikla tak, že dávní plazi po milióny let mávali končetinama, "plachtili" se stromů a zkoušeli létat, až se jim to povedlo a "příroda jim dala křídla". Nenechte se mýlit, přátelé! Nikdy v dějinách lidského myšlení nebyla hlásána větší pavědecká pseudopohádková mytologie, než je evoluční blafologie. Nenechte se mýlit, přátelé, že i Kristu nevěrná církev tuto hloupost vtělila do své věrouky a bude asi poslední, kdo se této ideologie vzdá - vždyť církev šla v počátcích i za Hitlerem a byl to nejbližší Ježíšův příbuzný, apoštol, který jej zradil a vydal na smrt. Nenechte se zmýlit a nepleťte si dojmy s pojmy.

A ovšemže důsledky evolučních slátanin a báchorek na společnost jsou strašlivé: stovky miliónů zmasakrovných lidí jen za pár desítek let (první a druhá světová válka byla podporována zfanatizovanými darwinisty), Hitler, Marx, Lenin, Stalin, Mao či Pol-Pot byli zuřiví evolucionisté. Mnohé další vyhlazovací masakry se vedly ve jménu Darwina už krátce po jeho smrti, ve jménu vybájeného boje o život a přežití nejsilnějších; milióny potratů (zabíjení nenarozených lidských bytostí) se dosud koná ve jménu evolučních blbin (např. že lidský plod je částečně zvířetem), a to je jen nepatrný výčet této tragedie, nepravdivého názoru na náš původ a smysl života, to je to, co zničilo a ničí mysl nepevných lidí a podepisuje se i na současném beznadějném stavu mládeže, dospělých a celé společnosti tzv. "vyspělých" států. Rozum do hrsti, přátelé, pusťte si znovu to video a zamyslete se, dokud je čas!

Pavel Kábrt

Průměr: 3.7 (3 votes)
Obrázek uživatele Honza

Re: Foton

ad: Lze předchozí výrok nazvat lží a jeho autora lhářem?

Výrok lze směle označit za nesmysl a autora za blázna.

http://diskuse.elektrika.cz/index.php/topic,30277.0.html/view

Následující dobu zvládnou nejlépe ti, co pochopili princip propojení.

Foton

Samotný výrok nie je lož.

Díky. To mi stačí.

Obrázek uživatele Foton

KTE

Lze....nazvat....jeho autora lhářem?

To záleží na obsahu predošlých príspevkov, na ktoré týmto výrokom reagoval. Samotný výrok nieje lož. (len je v ňom treba zdôrazniť, že vodič musí mať nenulový odpor, čo síce v praxi každý vodič spĺňa, ale i tak)

Foton

Mějme vodič a vedle něj položme kompas. Připojíme-li k vodiči zdroj stejnosměrného elektrického napětí, vykáže při vhodné prostorové orientaci vodiče a kompasu vůči magnetickému poli Země střelka kompasu výchylku, která je úměrná velikosti přiloženého elektrického napětí. Proto tvrdím, že kompasem elektrické napětí měřit lze.

Lze předchozí výrok nazvat lží a jeho autora lhářem?

Obrázek uživatele Foton

KTE

Kompasem napětí změříme.

Samotným kompasom napätie nezmeráš.

Obrázek uživatele Foton

Re: Ozubený převod v přírodě u nymfy skokana

Ano, jedná sa o niečo, čo dôverne poznáme z našej technickej praxe. U nás však takúto vec musel niekto vyrobiť. O hentom ale evolucionisti tvrdia, že tvorcu nepotrebovalo. Rozdiel je vraj v tom, že tie nožnice s ozubením sa nereplikujú, kdežto skokan áno. Jeho ozubený prevod je potom výsledkom "tlaku prostredia" o čo najúčinnejší doskok. (Možno by sme sa tiež mohli spýtať, prečo všetky druhy fauny vyskytujúce sa v takom prostredí nemajú končatiny schopné skákania, ale tým zatiaľ evolucionistov trápiť nebudem)
...Takže dobre, replikácia a prostredie. Tvrdí sa to pekne. Ale pozoval niekto vznik takého ozubenia, alebo iného "biotecchnického" komponentu metódou "replikácia-výber"? Samozrejme nepozoroval. (Evolucionisti sa budú na mňa hnevať, ale nepozoroval.) -Existuje však niečo podobné, čo poznáme i z našej praxe. Napríklad internetoví červi. Jedná sa o sekvenciu zmysluplne špecificky usporiadanej postupnosti inštrukcii pre počítač, ktorá sa replikuje v prostredí internetu (čiže v kyberpriestore). Máme teda splnené 2 hlavné požiadavky (podľa evolucionistov) pre samočinný vznik nových vlastností. Repliacia a prostredie. Existujú už teda niekde také červi s novými, samočinne vzniklými vlastnosťami? Ak áno, dajte na ne odkaz, a tiež postup ako samočinne vzniku.

Pavel Kábrt

Po biblické potopě nenacházíme žádné relevantní stopy, ani jednu jedinou. Kompasem napětí změříme.

Obrázek uživatele Luděk

Re: Luděk

Já bych se držel původního tvrzení v článku,že ryby nemají potřebu lézt na souš.Což lezec vyvrací.A ten zb ytek jsopu jen nepodložené kecy,

Luděk

KTE

Takto praví velký KTE:

Možná vás to překvapí, ale nejen o matematice a fyzice, ale i o evoluční teorii toho vím víc než vy.

Ne, nás to vůbec nepřekvapí, Vaše velikost sahá až k nebi!

A dále veliký KTE dodává:

"Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdu, braň pravdy až do smrti!"

A ještě nám přidává bonus:

"Po biblické potopě nenacházíme žádné relevantní stopy, ani jednu jedinou" ... dup nožkou, dup, dup, dup: a "kompasem napětí změříme a změříme a změříme", dup nožkou, dup a dup. PK

Pavel Kábrt

Možná vás to překvapí, ale nejen o matematice a fyzice, ale i o evoluční teorii toho vím víc než vy. Rozhodně se při posuzování detailů nemusím řídit tím, co se mi líbí a co se mi nelíbí, jak činí mnozí kreacionisté. Zase neznám zpaměti Otčenáš, což ovšem zakládá důvod, že do světa nevytrubuji, že jsem na Otčenáš větší odborník než biskupové. To jen kreacionisté jsou většími odborníky na biologii než biologové, lepšími geology než geologové atp.

Ceterum autem censeo, po biblické potopě nenacházíme žádné relevantní stopy, ani jednu jedinou.

Customize This