Kolaps darwinismu a Pravda o stvoření

Vážení čtenáři. Předem se omlouváme za vaše velmi pravděpodobné znepokojení, přesto bychom vám rádi nabídli k prohlédnutí muslimy vyrobený dokument, zřejmě v zahraničí, a českými muslimy nadabovaný. Předem upozorňujeme, že o velkém a vznešeném Alláhovi se v něm mluví několikrát.

Šéfredaktor tohoto webu Pavel Kábrt k tomu dodává: "Muslimové mají s křesťany společný celý Starý zákon a křesťané na ně mohou pohlížet v jistém smyslu jako na neobrácené Židy - nepřijali Krista. Přestože se křesťanství od islámu liší ve velmi podstatných věcech, na stvoření se muslimové dívají stejně, tedy i na evoluční teorii a darwinismus."

Monoteistická náboženství jako judaismus, křesťanství a islám vyznávají jednoho Boha, arabsky Alláha či Hospodina. V hebrejštině se Bůh řekne velmi podobně: Ellah אל. Bůh má v Bibli velmi mnoho jmen, proto titul Alláh nemusí urážet ani Židy, ani křesťany.

Pevně doufáme, že toto video jako informaci přivítáte.

Průměr: 3 (4 votes)

je to takové, jaké to je

veškeré prvky mají různé vlastnosti, ale něco univerzální mají, třeba elektron, proton atd. tedy mají něco společného. vše co je, je korpusem-tělem univerza-ducha. akorát pohyb- vůle memusí být jeho odrazem. a o to v životě jde. odrážet skutečnou pravdu-přírodních zákonů se musíme ještě hodně učit, než pochopíme, že v časoprostoru-relativitě nelze ohraničovat-absolutizovat. říkáme-myslíme si moje, tvoje, a to je ten omyl. nemůžeme vymezit toho vlastníka, protože relativita-pohyb nemůžeme ohraničit a vymezit. vždy to bude tak nějak přibližně-teoreticky, prakticky to nelze. a o to jde. co můžeme pozorovat-tělo, mysl, tím nejsme. hledejte kým jste.

Klarisa

To uz se tu resilo x-krat, s tim udajnym "snizovanim geneticke vybavy" a x-krat jsme tu dokladali, ze to prokazatelne neodpovida pozorovatelne realite.
Nemluve o tom, ze kreacionisti makroevoluci vubec nechapou.

Obrázek uživatele Šriber

Klarisa

U baraminů dochází pouze k mikroevolučnímu vývoji v rámci těchto původních druhů

Zajímavé, že ty mikroevoluční změny jsou mnohem rychlejší a rozsáhlejší než ty námi předpokládané makroevoluční...

Hranice možností jsou přesně vymezeny "genovou bariérou"

No "přesně" tedy určitě ne jak je vidno u racků...

Maciej Giertych dokazoval v roce 2006 před evropským parlamentem na základě vlastního genetického výzkumu to, že evoluční vývoj pomocí
MAKROEVOLUCE je geneticky vyloučen.

Není důležité, jestli to dokazoval, podstatné je, zda to dokázal. Nedokázal...

Nejdůležitějším poznatkem v této celé problematice je skutečnost,
že ani mikroevoluční vývoj rozplemenováním nepředstavuje navýšení genetické výbavy. Naopak – představuje její snížení.

Jasně, takže např. baramin, ze kterého se vyvinuli všichni psi, měl geny všech z něj se vyvinuvších plemen, což v praxi znamená, že byl velký a zároveň malý, měl jak krátkou rovnou srst, tak dlouhou kudrnatou srst, jeho uši byly rovné i vysící a tak podobně. Když pominu, že je to evidentní kravina, tak máme důkazy z genetiky, že geny se nejen vytrácely, ale rovněž vznikaly nové...

"Co jste zač?", zeptal se Erich postavy zahalené tmou.
"Říkají mi Šriber", zněla odpověď.

Čulis - jak je to s tou makroevolucí.

Vaše otázka:
"Je vznik druhů z baraminů makroevoluce, nebo ne?"

U baraminů dochází pouze k mikroevolučnímu vývoji v rámci těchto původních druhů - je to proces tvorby ras jako rozplemenování (jinak variabilita, diversace). Hranice možností jsou přesně vymezeny "genovou bariérou" -
jsou to ochranné pojistky právě proti tomu, aby nemohlo dojít k tvorbě bolestivě zdeformovaných životuneschopných tvorů, takových "mezičlánkových" nestvůrek.

Makroevoluce možná není.

Polský vědec (ve výzkumu genetiky rostlin) Maciej Giertych dokazoval v roce 2006 před evropským parlamentem na základě vlastního genetického výzkumu to, že evoluční vývoj pomocí
MAKROEVOLUCE je geneticky vyloučen.

Nejdůležitějším poznatkem v této celé problematice je skutečnost,
že ani mikroevoluční vývoj rozplemenováním nepředstavuje navýšení genetické výbavy. Naopak – představuje její snížení. Vytváření plemen a odrůd je PROCES OPAČNY EVOLUCI.

Tak si všichni představte, jak by to s vědcem Giertychem dopadlo, kdyby jeho tvrzení nesouhlasilo. Vědecká komunita, která byla mezi posluchači hojně zastoupena by Giertycha roznesla v zubech, vypískali by ho z parlamentu - to by byl
konec jeho vědecké kariéry.

Obrázek uživatele Šriber

Nosotonda

Ano, příteli. Je to pro tebe neuvěřitelné, ale sex je požehnáním a Bohu milý v případě svátostného manželství.

Na to jsem se tě neptal...

Jistě, že pro tebe je to nesmírně obtížné cokoliv poznat, anoť anžto nejsi schopen ani poznat rozdíl mezi člověkem a ostatními tvory.

Samozřejmě, že jsem. Ba co víc - jsem schopen poznat rozdíl mezi psem a ostatními tvory, krokodýlem a ostatními tvory, tasemnicí a ostatními tvory - mohl bych dlouze pokračovat...

Sexuální orgie typu Pussy Riot je cesta mezi méně dokonalé tvory než jsou běžné Bohem stvořené organismy.

Nenosotonduj - nemanželský sex a orgie typu Pussy Riot je dost podstatný rozdíl...

Byť mnohý katolický farář dokáže hovořit pravdivěji o sexu než někteří zvrhlí sexuologové či padlí umělci.

Spíš bude problém v tom, že jsi vlezlý puritán. Mně je sice nepříjemný fyzický kontakt jako takový, natož líbání, koitus či orál, ale na rozdíl od tebe neodsuzuji ty, co to provozují, protože to není moje věc...
---------------------------------------------------
Jedna otázka - provozoval jsi někdy nemanželský sex ?

"Co jste zač?", zeptal se Erich postavy zahalené tmou.
"Říkají mi Šriber", zněla odpověď.

Sriber

Ano, příteli. Je to pro tebe neuvěřitelné, ale sex je požehnáním a Bohu milý v případě svátostného manželství.
Člověk byl jako jediný stvořen, se svobodnou vůlí, schopností ovládat pudy a může poznávat dobro a zlo. Jistě, že pro tebe je to nesmírně obtížné cokoliv poznat, anoť anžto nejsi schopen ani poznat rozdíl mezi člověkem a ostatními tvory.
Sexuální orgie typu Pussy Riot je cesta mezi méně dokonalé tvory než jsou běžné Bohem stvořené organismy. Ani v říši zvířat neprobíhá sex nekontrolovatelně. Ale to je opět pro tebe moc těžké, anoť anžto ani není známo, zda máš s tímto praktické zkušenosti. Byť mnohý katolický farář dokáže hovořit pravdivěji o sexu než někteří zvrhlí sexuologové či padlí umělci. Mezi ně třeba můžeme zařadit Madonu nebo dramatika Kasandru, který ztvárnil poslední večeři v duchu pornografie a musel se ho zastat nemravný panovník Československa po sametovém puči v devadesátých letech minulého století.

Klarisa

Stale nerozumim tomu co se ti nezda na tvrzeni, ze John Endler je profesorem biologie. Momentalne tusim pusobi na univerzite v Exeteru.
To, ze s nim nehral uplne fer (schvalne nechtel hned rict o jakou teorii se jedna a misto toho mluvim o svem vyzkumu pavich ocek + licil jednotlive experimenty) je sice pravda, ale prave o to prece slo. To je pointou te historky. Endler z jeho reakci vytusil, ze dotycny bude s nejvetsi pravdepodobnosti odpurce evolucni biologie a proto si to "nejlepsi" nechal az nakonec.

Obrázek uživatele Šriber

Nosotonda

Takhle je to nastaveno a Bůh i praktické každodenní zkušenosti ví, že je tomu tak dobré.

Podle jaké každodenní zkušenosti je dobré provozovat sex jen v manželství ?

"Co jste zač?", zeptal se Erich postavy zahalené tmou.
"Říkají mi Šriber", zněla odpověď.

Obrázek uživatele Šriber

Host

Pasteur dokázal nade všechny pochyby ,že z mrtvého živé nepovstane.

1. Mrtvé je to, co bylo živé a zemřelo...
2. Nedokázal...
3. To je abiogeneze...

Závěr tedy je,že když z mrtvého nevznikne život,tak tedy evoluce bez inteligentní příčiny je nesmysl.

Tak život někdo stvořil a pak se dál vyvíjel. Žádný fyzikální zákon bránící evoluci...

Já nevím co bude zítra. Ale taky nejsem všeználek jak zdejší ateisté a evolučníci.

My také nejsme všeználci, ale chápu, že tobě, jelikož toho víš dost málo, to tak může připadat...

"Co jste zač?", zeptal se Erich postavy zahalené tmou.
"Říkají mi Šriber", zněla odpověď.

Triturus

Já osobně striktně odděluju můj postoj k homosexualitě jako takové od mého postoje k homosexuálům coby lidem s vědomím,
Miluj bližního, ale nenáviď jeho hřích. Na základě Desatera je hříchem homosexuální pohlavní styk, anoť anžto je proti 6.přikázání. Ale tím se neliší od jakéhokoliv pohlavního styku mimo svátost manželství. Takhle je to nastaveno a Bůh i praktické každodenní zkušenosti ví, že je tomu tak dobré.

Customize This