Klam ateistů

Slovenské titulky

Průměr: 2.3 (6 votes)
Štítky:

Re: Klam ateistů

mam otazku pre znovuzrodeneho dalsieho kreacionistu s menom Marek...Ako a co ma spolocne Dawkins, ci iny evolucny biolog s tym videom?
Co spochybnuje toto video?Ako falzifikuje ET?

Poprosim jasne a strucne...

Tomáš Marek

A Dawkins? Doufám, že jednoho dne dospěje nedělá-li to úmyslně.

Mám podobné pocity při shlédnutí tohoto videa. Do Dawkinse nevidíme, ale co o něm vím, tak lže druhým i sobě jako když tiskne, ale samozřejmě, že Pána ještě může najít. Jeden mladý muž si už po přečetení jeho knihy vzal život. Těžko to vše pochopit, protože do srdce člověka nevidíme, často ani do toho svého. PK

Re: Klam ateistů

Velmi hezké video, připomínky bych měl, ale od 52:50 mi i málem uronila slza...

A Dawkins? Doufám, že jednoho dne dospěje nedělá-li to úmyslně.

RE: - rafael.

aj clovek dokaze vytvorit piesocnu dunu, aj posobenim prirodnych procesov sa piesocna duna vytvori, je vidiet, ze rovnaka analogia je aj v pripade abiogenezy.

- tak to jsem rád, že nemáte nic proti kreacionismu - či ID. Proč tedy stále takové obštrukce? V.S.

Re:JHK

aj clovek dokaze vytvorit piesocnu dunu, aj posobenim prirodnych procesov sa piesocna duna vytvori, je vidiet, ze rovnaka analogia je aj v pripade abiogenezy.

Obrázek uživatele Hrabě Monte Cristo 2011

Re: Klam ateistů

Úžasný dokument. Moc hezké. Udělal jste dobře, že jste to sem dal.

Výhrady bych měl jen k tradicionalistické verzi pekla a k příliš formalistické definici "smilstva".

Ale jinak OK.

Smile

------------------------------------------------------------
Přehodnocení pekla

Obrázek uživatele JHK

RE: - Pavel Kábrt.

O knize víme, že materiál, nesoucí informaci (papír a tiskařská čerň) i vazba knihy, to je vše neživé a nesmírně složité a nevzniklo to samovolně bez inteligence, a totéž platí zcela analogicky o chromozómu, který nese informace pomocí neživých chemikálií a je ještě složitější než jakákoliv kniha, které se však ve mnohém podobá, především ve složitosti obsažené informace.

Děkuji. A to, že jsem jakoby nesouhlasil - to vemte prosím sportovně. Já jsem naopak rád, že Jste znovu zmínil DNA - protože to, co Jste řekl - podepisuji všemi deseti a jako že všemi deseti opravdu píši, takže si nevymýšlím. Ještě jednou děkuji za tuto připomínku o té knize. Je to totiž bezva. DNA je opravdu taková kniha - a to, že si evolucionisté musí tuto knihu vykládat tak, jak si ji vykládají - je jejich věc. Mají holt svůj výklad, který neakceptuje některá fakta - fakta o tom, že je něco rozumné..... Příjemný večer přeji. V.S.

Vlastik

Milý Vlastiku, moc jsem Vás nepochopil. Neživé-nerost-DNA-chemik? Nerozumím jádru Vašeho argumentu. Jádro mého argumentu je námitka proti evoluční námitce, že nelze srovnávat živou a neživou hmotu, tedy design třeba knihy (tj. v ní obsažené informace a vazbu knihy) s designem chromozomu (v něm obsažené informace a jeho vazbu). A já chci evolucionistům namítnout, proč by to nešlo srovnávat, kdo to kdy zakázal a navíc, když obé je neživé? O knize víme, že materiál, nesoucí informaci (papír a tiskařská čerň) i vazba knihy, to je vše neživé a nesmírně složité a nevzniklo to samovolně bez inteligence, a totéž platí zcela analogicky o chromozómu, který nese informace pomocí neživých chemikálií a je ještě složitější než jakákoliv kniha, které se však ve mnohém podobá, především ve složitosti obsažené informace. Co jste mi proti tomu chtěl namítnout krystalem jsem nepochopil, ten je také neživý, také Bohem stvořený, také uspořádaný, proto např. roste a můžeme všechny krystaly řadit do sedmi soustav. Také nevznikly samovolně.

A že jsou evolucionisti lháři prolhaní a podvodníci a šašci trapní počmáraní, nikoli banda nevinných pomýlenců, to bych si, s Vaším dovolením, zachoval jako svůj naprosto správný názor. Ti ostatní, kteří do této kategorie nezapadají, se dříve či později stanou kreacionisty a křesťany.
V lásce zdraví
PK

Vlas*ta

Jak se to tedy liší od náboženství?

Podstatně. Náboženství je víra v neexistující fantasmagorie. Vědecké teorie nikoliv.

Obrázek uživatele JHK

RE: - Pavel Kábrt.

1. Proč to nejde srovnávat? Kdo to zakázal? Navíc, chacha:
2. DNA je neživá hmota, jsou to čtyři různé dusíkaté báze v různých sekvencích: adenin, guanin, cytozin a tymin (uracil). Je to zcela neživé.
3. Evolucionisté jsou lháři prolhaní. Nikdy na to nezapomínejme!!!

Ano, to vím, že je to neživé. Bohužel Pane Kábrt - musím Vás upozornit, že to sice je neživé, ale není to nerost. A víte jaký je rozdíl mezi nerostem a biologickou "součástkou" - nejde to porovnávat. A víte proč? Pro nás to je velmi jednoduché - při vzniku těchto neživých biologických součástí - působila inteligence, podobně jako by působila když to bude dělat chemik v laboratoři za pomoci přírodních procesů - neboli za pomoci různých přírodních pochodů, které fungují i v přírodě.

Jaký je tedy rozdíl mezi tím, když to dělá chemik v laboratoči a Bůh? Žádný - oboje dvoje vzniká díky působení "inteligence". Co z toho plyne? Plyne z toho to, že je tedy naprosto logické a rozumné si vydedukovat, že i za procesy vzniku živých soustav v přírodě je velmi rozumné a moudré vidět "inteligenci", k čemuž v dnešních dobách velmi výrazně dospívá právě Inteligent Design - ID. ID neříká nic jiného, než že se v přírodě skrývají důkazy o tom, že na všem, co se týče přírody a vesmíru - se podílelo něco co mělo inteligenci, neboli schopnost myšlení a přemýšlení velmi se podobající schopnosti a myšlení lidí. V.S.

Evolucionisté nejsou lháři pane Kábrt. Jsou to pouze dogmatici převlečení za správný světový názor, který sami propagují nehledě na fakta, která s tímto dogmatem jsou v rozporu. Nic živého totiž přírodními procesy nevzniká a tvrdit že vzniká je dogmologie převlečená za vědu. Všichni, kteří tomu nerozumí pak musí takovým lidem pouze věřit. Jak se to tedy liší od náboženství? - ch ch ch..... - ani trochu .....

Customize This