Ještě více důkazů, že dinosauři žili s ´pozdějšími´ tvory

Ještě více důkazů, že dinosauři žili s ´pozdějšími´ tvory.jpg

Brian Thomas, M.S.
(Z http://www.icr.org/article/6189/ přeložil Pavel Kábrt – 6/2011. Článek byl publikován na stránkách Acts and Facts /ICR/ 8. června 2011)

Z hlediska evoluce žili dinosauři v době, kdy ptáci a neplazí suchozemští tvorové byli přítomni jen buď v nějaké nepočetné „primitivní“ formě anebo vůbec. Jenže v nedávném rozhovoru, vysílaném on-line na National Geographic, byl uveden přehled fosilních nálezů z dinosauří vrstvy na Madagaskaru. A tak jako většina dinosauřích nánosů – na rozdíl od toho, co ukazují o dinosaurech muzea – bylo i toto ložisko bohatě naplněné spoustou nedinosauřích zkamenělin.

Celá ta věc o tom, zda dinosauři koexistovali s širokou plejádou dalších tvorů, je kritická, protože evolucionistická verze historie dinosaurů přímo protiřečí historické zprávě doložené v Bibli. Podle evoluce dinosauři vládli určitým „obdobím“ před milióny let. Jenže podle Písma, všechna zvířata i rostliny byly stvořeny na konci šestého /stvořitelského/ dne. Pokud je pravdou ta evoluční verze, tak by dinosauří pozůstatky měly být nacházeny především jen osamocené. Pokud je pravdou ta verze biblická, pak by dinosauří ostatky měly být nacházeny promíchány s ostatky ptáků, savců a se všemi různými druhy rostlin.

Lékař Carl Werner podrobil evoluci rozsáhlému výzkumu. Výsledky jsou publikovány v četných knihách a videích. Svoje prognózy ohledně dinosauřích vrstev a zkamenělin vysvětlil na videu s názvem Evoluce: velkolepý experiment, Episoda 2, Živé fosilie:

Není-li evoluce pravdou, a jestli se zvířata během času nemění, pak budu schopen najít rostliny moderního vzezření a moderně vypadající zvířata v dinosauřích horninových vrstvách. A to je ve skutečnosti to, co jsem našel. (1)

Aby však tohle našel, nemohl se probírat tím, jak tyto exponáty vystavují muzea, která to pomíjejí, ale pustit se do vědecké literatury. V rozhovoru pro časopis Creation Werner řekl, že horniny s dinosaury obsahovaly „zkamenělé příklady ze všech velkých současně žijících kmenů bezobratlých“ a „chrupavčitých ryb...kostnatých ryb...bezčelistnatých ryb“, stejně jako „moderně vyhlížející žáby a mloky.“ S dinosaury jsou také promíchány „všechny dnešní skupiny plazů“ a „papoušků, sýčků, tučňáků, kachen, potáplic, albatrosů, kormoránů, jespáků, křivozobek atd.“ (2)

David Krause z Univerzity Stony Brook v New Yorku prováděl více jak deset let vykopávky zkamenělin v křídových ložiskách na Madagaskaru. Ve svém rozhovoru pro National Geographic vyzdvihl svoje „nejzajímavější a nejdůležitější nálezy“, a tento přehled jeho objevů koresponduje s nálezy Wernera – spousta ne-dinosauřích druhů, které se nacházejí v dinosauřích horninových vrstvách. (3)

Nálezy obsahovaly spolu s dinosaury také vyhynulého ptáka Rahonavise, tvora krátkého těla podobného krokodýlu se jménem Simosuchus, a ropuchu, kterou Krause a jeho kolegové pojmenovali Beelzebufo. Liší se od současných největších žab jen tím, že je dvakrát tak velká a váží kolem 5 kg, jinak je stejná jako moderní žába.

Nic z těchto nalezených zkamenělin nevykazovalo ani nejmenší náznak nějakého přechodu od jedné formy k jiné, jak předpokládá darwinismus, ale namísto toho to jsou všechno plně kompletní formy. A kdo ví, jaké ještě další ptáky a obojživelníky a asi i savce nám přinesou další, dosud nezveřejněné nálezy týmu z Madagaskaru.

Vrstvy dinosauřích hornin obsahují všechny možné tvory ze všech různých prostředí, jak suchozemských tak mořských. (4). Evoluce pro tyto nálezy nemá žádné vysvětlení. Dá se to však zcela očekávat, pokud všichni tito tvorové byli stvořeni společně a uloženi katastrofickými nánosy a energií jeden rok trvající potopy s následnými post-potopními účinky.

Odkazy:

1. Werner, C. 2011. Evolution: The Grand Experiment, Episode 2, Living Fossils. DVD. AVC Films. A video clip from this DVD is available at thegrandexperiment.com.
2. Batten, D. 2011. Living fossils: a powerful argument for creation. Creation. 33 (2): 20-23.
3. Moffet, B. S. 2011. Unearthing the Story of Madagascar, Fossil by Fossil. National Geographic Daily News. Posted on newswatch.nationalgeographic.com May 17, 2011, accessed May 24, 2011.
4. Hoesch, W. A. and S. A. Austin. 2004. Dinosaur National Monument: Jurassic Park or Jurassic Jumble? Acts & Facts. 33 (4).

PřílohaVelikost
Ještě více důkazů, že dinosauři žili s ´pozdějšími´ tvory.doc86.5 KB
Průměr: 4.6 (10 votes)
Obrázek uživatele Eva

Foton

ad - Keď som mal 15-18 rokov, mal som homosexuálne chúťky k o rok mladšiemu chlapcovi v partii. (Boli sme partia metalistov v 80-tych rokoch) Potom som prežil znovuzrodenie, a chute skončili. Dnes mám rodinu (syna), a homosexualita mi je odporná. Na hony vzdialená.

_________________________________

Znovuzrození/metanoia nemění sexuální orientaci. Buď jsi homo byl a jsi jím stále, nebo jím nejsi, protože jsi jím nikdy nebyl. Taky je možné, že jsi bi, a jedna stránka časem dominovala, a druhou jsi vědomě potlačil. Ale vyhraněná homosexualita je vrozená a neměnná. Schopnost reprodukce v tom nehraje roli, dětí můžeš zplodit kolik chceš.

Kdyby byly dveře vnímání očištěny, bylo by vidět všechno takové, jaké to je...

Obrázek uživatele Eva

Masturbace

ad - Ale stejně si pořád říkám, jestli Vašek ma**il, než se oženil... Laughing out loud

Ano.

Vážně by mě zajímalo, jestli takhle hluboce věřící fundamentalista a v současné době začínající nový pastor to dákazal v sobě 26 let udržet Smile

Ne.

Smile

Mimochodem - masturbují i batolata.

Kdyby byly dveře vnímání očištěny, bylo by vidět všechno takové, jaké to je...

Obrázek uživatele Ondra.

Pieter a Host

Host chcel povedať, že život je lotéria. Niekto zo zásady nešportuje, chlastá whisky, hulí doutníky a dožije sa 96 rokov. Niekto je nefajčiar abstinent a v 40 umrie na rakovinu. Niekto ani nestihne zistiť či je kresťan, rastafarián alebo skialpinista, ako kojenec umrie na srdcovú vadu.

Omlouvám se předem, že se nedržím příslušnému tématu.

Já nevím, co chtěl Host PŘESNĚ sdělit, ale ten příklad s tím p. Churchilem, který se dožil 96 let (a kouřil a pil...), mi říká něco v tom smyslu, že se dožil vysokého věku a to i přes tu skutečnost, že kouřil!! Takže kouření asi vlastně moc neškodí, ne?! (ironie). Takže ten Hostův příklad sem pochpil také trochu v tom smyslu (když jsem psal, že kuřáci jsou lidé nevažející si života), že mi Host ukazuje člověka, který se dožil vysokého věku, i přesto, že kouřil (nevím jak silný kuřák to byl..ale to je jedno). Jo, to je běžný příklad, kdy se tak trochu "zpchybňuje" škodlivost kouření- to že se "vytáhne ze skříně" člověk, který se dožil např. devadesátky - a byl to kuřák. To, že se najdou takové výjimky, nemění nic na faktu, že kouření je škodlivé. Samozřejmě, že jsou jedinci, kteří se té devadesátky dožijí, ale proboha...ne každý! Čísla, výzkumy, fakta, hovoří jasně - Kouření zabíjí lidi! A příklady typu "Můj znamý kouřil a dožil se 90ti let, víš?" nebo jiný příklad "žiji jen jednou, tak proč nekouřit", jsou do nebe volající hlouposti. Člověk, který toto říká, je opravdu člověk, který se neváží života.

Je mi opravdu smutno, když pozoruji lidi, jak se pomalu zabíjí...

Sad

Ondra

Host chcel povedať, že život je lotéria. Niekto zo zásady nešportuje, chlastá whisky, hulí doutníky a dožije sa 96 rokov. Niekto je nefajčiar abstinent a v 40 umrie na rakovinu. Niekto ani nestihne zistiť či je kresťan, rastafarián alebo skialpinista, ako kojenec umrie na srdcovú vadu.

Obrázek uživatele Ondra.

Hostovi

úplně všechny lidi i samozřejmě sebe.Všichni jsme vůči Bohu těžcí hříšníci.Já když se s někým seznámím tak taky Ondro nezjišťuji co je a v co věří.Vše časem vyjde na povrch.Také je pro mě podstatné dobré srdce a úpřimná povaha

Souhlasím.

Winston Churchil jak je dobře známo po celý život pil 1 láhev whisky a byl náruživým kuřákem doutníků až do své smrti v 96 letech.

A tím jsi chtěl říci co přesně? Já možná tuším co, ale nechci to psát....když to nevím jistě.

Do jednoho pytle hážu

úplně všechny lidi i samozřejmě sebe.Všichni jsme vůči Bohu těžcí hříšníci.Já když se s někým seznámím tak taky Ondro nezjišťuji co je a v co věří.Vše časem vyjde na povrch.Také je pro mě podstatné dobré srdce a úpřimná povaha.Život je dar a každý máme svou svíci nějak dlouhou.Winston Churchil jak je dobře známo po celý život pil 1 láhev whisky a byl náruživým kuřákem doutníků až do své smrti v 96 letech.

Host

Obrázek uživatele Ondra.

Hostovi

spousty fajn nekřesťanů Ondro. Můžu znát fajn neonacistu,komunistu,či muslima,ale důležité jsou ideologie nacismu,komunismu,či islámu co hlásají.Komunismus a nacismus nás celkem poučil,že zločiny plánují vůdcové a jejich vymyšlené ideologie a ti fajn lidé- malí komunisté,nacisté či muslimové jsou mlčící většinou v pozadí.To jsou Ti co mlčí a dovolí zlu mít své Treblinky,Lidice,gulagy,Katyně,či září 2001,anebo Olympijské hry v Mnichově 1972.

Tak to jsem Hoste moc nepochopil - tento tvůj příklad.

Jak to souvisí s tím mým příkladem, že znám lidi, o kterých si jsem jistý, že nejsou křesťané (ale na druhou stranu nejsem si jistí, zda jsou agnostici, ateisté nebo apateisté....to ale pro ten můj příklad momentálně není důležité), ale nejsou to lidé konající zlo? Promiň, možná se pletu, ale trochu mi připadá, že to trochu "házíš do jednoho pytle" - jiné lidi, kteří nejsou křesťané... Pokud se ale mýlím - tak se velice omlouvám !

Jinak..

chci ti ukázat příklad, kdy já odsuzuji lidi společně - ale to je podpořený FAKTEM, tou skutečností, která se nedá zpochybnit! - A to jsou např. (těch podobných příkladů by bylo ješt+ několik) "kuřáci". Lidé, co kouří, nazývám lidmi nevážející si života!! Protože si ničí zdraví!

to Host

Mýlíš se Ferdo napsal uživatel Host,ale v pořádku,je to Tvůj pohled zvenčí.My křesťané samozřejmě máme více náhledů na stejnou věc,ale prokazatelně víme,že materialistickoevoluční propaganda způsobuje zlo v současné společnosti.

Já se klidně mýlit mohu, nehraju si na neomylného jako Ty. Každá propaganda způsobuje zlo - i ta křesťanská. Ta hlavně vymývá mozky mládeži. A je to velice chytře promakaná propaganda, to si piš. Sám jsi důkazem její úspěšnosti.

Já taky znám

spousty fajn nekřesťanů Ondro. Můžu znát fajn neonacistu,komunistu,či muslima,ale důležité jsou ideologie nacismu,komunismu,či islámu co hlásají.Komunismus a nacismus nás celkem poučil,že zločiny plánují vůdcové a jejich vymyšlené ideologie a ti fajn lidé- malí komunisté,nacisté či muslimové jsou mlčící většinou v pozadí.To jsou Ti co mlčí a dovolí zlu mít své Treblinky,Lidice,gulagy,Katyně,či září 2001,anebo Olympijské hry v Mnichově 1972.

Host

Obrázek uživatele Ondra.

Hostovi

Materialismus a a všechny náboženská hnutí,která nevyznávají Krista za svého Pána vedou jen jedním směrem.A ten směr je konečná zkáza,rozvrat a zlo.Jedním slovem slouží pánu zla.

Jak by si definoval to tučné?

A jinak s tebou stále nesouhlasím, protože (sice je pravda, že neslouží Bohu), znám spoustu nekřesťanů, kteří jsou fajn lidé - moc milí, hodní, atd. (dá se říc pravý opak pojmu "zlo"). Čili tento můj příklad vyvrací ten tvůj (podle mne) zaujatý příklad, který si napsal viz nahoře...

Customize This