Jeden z deseti nejvíce citovaných chemiků na světě

Prof. TourProf. Tour

Publikováno: Neděle, 24 Únor 2013 00:00 na stránkách Rozumná víra
PDFTiskEmail

Profesor Tour o tom, jak nerozumí evoluci...Řeknu vám jako vědec a molekulární chemik – jestli by někdo měl rozumět evoluci, tak jsem to já, protože já tvořím molekuly jako zaměstnání...není to tak, že bych si koupil chemickou stavebnici, míchal tohle a tamto a něco dostal...ne...já je tvořím ab initio, od počátku. Vím jak je těžké molekulu vytvořit. Rozumím tomu, že jestliže vezmu chemickou laboratoř přírody, mohlo by to být mnohem jednodušší, protože všechny nástroje už tam jsou, já vše smíchám ve správném poměru v určitých podmínkách..,ale dělat to od počátku...to je velice, velice těžké. Nerozumím evoluci, k tomu se vám přiznám. Je v pořádku, že to takhle říkám? Že přiznávám, že evoluci nerozumím? Vím, že je dost lidí, kteří o organické syntéze nemají potuchy, ale evoluci rozumí. Já se zase vyznám v molekulách, ale evoluci nerozumím. A vy si možná řeknete....teda...ten je dost zvláštní.

Čtěte dál na: http://www.rozumnavira.cz/

Průměr: 3 (4 votes)

Odp: Triturusss

odkdy maji elementarni částice měřitelny objem hmoty?

Odp: foton

foton

Môžeš mi napísať zdroj tvojej teórie? Odkial si to naštudoval. A hlavne nejaké dôkazy na tie tvrdenia.

PS: Boj s captcha-ov som vybojoval a nech zhorí v pekle autor tohto webu.

Obrázek uživatele Ralfík

Anonym

"My, kteří spoléháme na vědu, my víme."

Ano? A víte, jak vznikla a proběhla chemická evoluce?

Ps: Cítím z tebe mrtvý králíky...

Odp: Zákeřný evolučník přišel na lepší postup při léčbě rakoviny

- To by se mělo těm vědcům zakázat!

Já myslím, že by se měli především zakázat vědci. Zvláště pak takoví, co neumí do vědy zakomponovat prozřetelnost boží.

Obrázek uživatele Foton

Triturusss

.

i v nás samotných – je pouze nepatrné množství skutečné hmoty.

1:
To je veľká otázka, čo ešte považovať za prázdno a čo už za hmotu. Tzv. "prázdny" priestor v atómoch totiž nieje prázdny, ale je vyplnený silovými poliami. Polia sú však druh hmoty. V potenciáli týchto polí je potom uskladnená energia, ktorá podľa vzťahu E=m.c^2 má aj svoju hmotnosť.
2:
Častice, ako kvarky či elektróny nieje možné považovať za akési presne ohraničené "guličky" hmoty, ale elektróny skôr iba za niečo ako "tornáda", ktorých silový účinok sa postupne od ich stredu zoslabuje až donekonečna. (kde je nulový)

Zákeřný evolučník přišel na lepší postup při léčbě rakoviny

Mladý vědec našel recept na léčbu dědičné rakoviny

Můj dobrý kamarád objevil gen, který rozhoduje o způsobu opravy dvouřetězcových zlomů v DNA, což má např. zásadní dopady na léčbu rakoviny prsu. A teď pozor, celý výzkum byl dělán na myších s rakovinou, což jsou podle kreacionistů naprosto vyhozené peníze, protože myši a lidi jsou zcela nezávislé entity. To je sviňárna, co? Takhle plýtvat penězi a vycházet z absurdního předpokladu, že myši a lidi sdílejí společného předka. To by se mělo těm vědcům zakázat!

Krvavý puč šimpanzů skončil smrtí vůdce

Čtveřice šimpanzích samců se spolčila proti vůdci tlupy a zavraždili ho.

Na seznam schopností sdílených člověkem a šimpanzi přibylo i spiknutí proti vůdci a krvavý puč. Vědci přistihli šimpanze ve volné přírodě při komplotu, který skončil kolektivní vraždou.

http://vtm.e15.cz/krvavy-puc-simpanzu-skoncil-smrti-vudce

I my jsme jen prázdnota

Každý atom tvoří především prázdný prostor. Každý, včetně atomů, ze kterých je postaveno naše tělo. Celá jeho skutečná hmota by se dala stlačit do kuličky o průměru asi jednoho mikrometru. Zbytek našeho těla je absolutní prázdnota.

Stejná prázdnota je ale i zmíněná lavička, na které sedíme, stejná prázdnota je kniha, stejná prázdnota je počítač. Podstatou celého vesmíru je téměř absolutní prázdnota. Uvědomme si, jak řídce je ve vesmíru rozložena hmota, jak daleko je například k nejbližším planetám či dokonce nejbližším hvězdám a že mezi těmito vesmírnými tělesy je téměř dokonalé vakuum. Pak je tvrzení o vesmíru jako o prázdném prostoru jen lehce kontaminovaném iluzorními částicemi hmoty ještě více do očí bijící.

http://vtm.e15.cz/podstatou-celeho-vesmiru-je-temer-absolutni-prazdnota

Customize This