Evolucionisti zuří (rozzuřila je vědecká fakta)

Když rozumný a slušný člověk pozná fakta, která popírají jeho názor, změní názor. Ne tak zarytý evolucionista!
Ten se rozzuří, zadupe ta fakta a toho, kdo s tím přišel, začne nenávidět a pronásledovat!

Jak už jsme uváděli, projekt ENCODE zjistil, že 80 % lidského genomu je biochemicky funkční -- a vypadá to, že to bude 100 % -- což popírá představu o odpadní DNA. Ze strachu, že bude jejich zamilovaný argument zničen, evolucionsté okamžitě nastoupili do odvety, jak jsou běžně zvyklí -- vybičovali svoje vášně a napadli toho, kdo s tím přišel. Dokonce prestižní časopisy jako je Science a Nature mluví o "hněvu", "zuřivosti", "přehnaném kverulantství,"1 a "jedovatém ... přehánění a posměchu"2 od kritiků projektu ENCODE.

1. Yudhijit Bhattacharjee, "The Vigilante," Science, 343:1306-1309 (March 21, 2014)
2. "ENCODE debate revived online," Nature, 509:137 (May 8, 2014)

Pokračování článku v angličtině zde.


Evoluconista Richard Dawkins lže o evolucionistických tvrzeních kolem "odpadní" DNA:

Průměr: 3 (2 votes)

PK

Děkuji za přiznání.

Culis

No když tak dobře víte, že junk DNA je klíčová k životu a rozum máte zdravý, tak se prosím vyjádřete k existenci bublinatky a antarktického pakomára. Mám pocit, že u některým faktických dotazů trpíte selektivní slepotou.

Vaše pocity, dojmy a rozmary mají ryze vědecký charakter, přesně vystihují moje nálady i resentimenty vůči Vám. Opravdu se nebudu k bublifuku vyjadřovat, to je něco pro děti, ne, jak foukají do těch trubiček či koleček, ne? Pozdravujte prodavačky ve Vašem obchodě, svého šéfa a manželku, prosím.

Kdybyste chtěl zaslat balíček s mými brožurkami "Jak se nezblánit" nebo "Darwinovi darebáci", pro rozdávání Vašim přátelům, napište mi adresu, třeba na soukromý email: pavelkabrt@seznam.cz. Zašlu obratem. Zdraví a vše dobré přeje PK

PK

No když tak dobře víte, že junk DNA je klíčová k životu a rozum máte zdravý, tak se prosím vyjádřete k existenci bublinatky a antarktického pakomára. Mám pocit, že u některým faktických dotazů trpíte selektivní slepotou.

Culis, KTE

Culis píše Kábrtovi: Jste nemocný.
Ano, mám Bechtěrevovu chorobu už od mládí, rozum to nepostihuje, ten mám zdravý a proto vím, že 95 % genomu není odpad jak 40 let jste lhali, a dále vím, že veškeré pozorování přírodních věd je proti mýtu, že se výbuchem ničeho vytvořil kyslík, uhlík, dusík, vodík a další biogenní prvky, a z těchto prvků se postupně vytvořil člověk. Jsem nemocný, ale ne natolik, abych věřil této Vaší evolucionistické hovadině. Já mám poškozené klouby, Vy duši.

KTE píše:
"Když rozumný a slušný člověk pozná fakta, která popírají jeho názor, změní názor." Neuvěřitelné!

Ano, pro lháře prolhaného zbabělého, který změří kompasem napětí v síti a vylže se ze všech evolučních omylů a mýtů, jsou samozřejmě výše uvedená slova "neuvěřitelná".

Motto:
Piltownský člověk nebyl žádný podvrh, stále žije a píše na tyto stránky a jezdí pražským metrem. Stále je důkazem pravdivosti evoluční teorie.

Opakuji další myšlenku: Evoluční teorie není už více předmětem pokroku vědeckého výzkumu, ale Božího soudu nad prolhaným lidským srdcem, nad zvrácenou lidskou duší. Zapište si to, Vy evoprolhanci, někam velkým písmem nad vchod do svého domova, ať je to i výstrahou Vašich blízkých. PK

Culis

Kdybych to zde neviděl prakticky denně na vlastní oči, nevěřil bych. Pavel Kábrt (není sám) je člověk zcela mimo realitu 21. století. V mládí se zamiloval do specifické interpretace starověkých mýtů, postupně ztrácel schopnost sebereflexe a jeho celoživotní zamilovanost dnes graduje těžkou poruchou vnímání reality. Žije v umělém světě prolhaných darwinistů (s rukama od krve) na straně jedné a morálními ctnostmi (včetně vědecké poctivosti) oplývajících křesťanů z ICR a podobných institucí na straně druhé. Sám ďábel proti stvořiteli. Co napíší ti první, je lež. Co napíší ti druzí, je pravda pravdoucí, bez ohledu na věcnou stránku, bez ohledu na platnou argumentaci, bez ohledu na jednoduchou a srozumitelnou dokladovanost, proč je například článek výše plný nepravd a manipulací.

A tehnle člověk do preambule článku plného lží bez sebemenší kapky studu napíše: "Když rozumný a slušný člověk pozná fakta, která popírají jeho názor, změní názor."

Neuvěřitelné!

Pavel Kábrt

Kdybyste neměli na rukách krev, Vy prolhanci, byla by s Vámi docela sranda. Měli by Vás všechny pozavírat na doživotí, abyste neškodili společnosti. PK

Máte pravdu, sám se divím, že nesedím na doživotí. Aspoň bych měl třeba padesát let na studium biologie a věděl bych pak jistojistě, že junk DNA je 95 % genů. Jste nemocný.

Ale vůbec ne

A vaše práce s dohledáním všech relevantních dokladů v originále byla vlastně zbytečná. I když možná se tu vyskytl někdo, kdo to pochopil. (=Culis)

To protestuji, já jsem V.V. vděčen za tu námahu. A všem, kteří tu prosazují svůj názor. Je to lepší, než nemít žádný názor. A také to tříbí svědomí. Aspoň já si uvědomuji, jak jsou evolucionisté v těch lžích tak zapleteni, že už sami nerozeznávají pravdu od lži - oni vlastně od Darwina nedělají nic jiného, než lžou a lžou a lžou, už Darwin byl prolhaný až běda, chlubí se tím ve svém životopisu.

V.V. je jen takový slabý odvar těchto praktik. Nyní se vylhávají z junk DNA, ještě je nyní před Váma, evolucionistama, další velké vylhávání se, k tomu ještě nedošlo, ale už se schyluje, a totiž, že šimpanz a člověk vůbec nemají společných 98-99 % genů - to Vás, evoši, toto vylhávání, teprve čeká!

No a za sebou máte vylhávání z asi 180 nefunkčních orgánů v lidském těle, vylhávání ze všech těch spousty Darwinových omylů (např. že získané somatické vlastnosti jsou dědičné), vylhávání se z toho, k čemu došli Vaši kolegové na Altenbergu 16 - totiž že přírodní výběr vůbec neprodukuje nové druhy, dále vylhávání se z kambrické exploze (tam už to zkoušíte všelijakými triky, profesor Zrzavý už před léty prohlásil, že žádná kambrická exploze neexistovala), ani nemluvě o vylhávání se z nemožnosti vzniku živého z neživého - tam z toho máte hrůzu a raději od toho dáváte ruce pryč ("to není součástí evoluční teorie, pryč od chemické evoluce").

Kdybyste neměli na rukách krev, Vy prolhanci, byla by s Vámi docela sranda. Měli by Vás všechny pozavírat na doživotí, abyste neškodili společnosti. PK

V.V.

Ja myslel, že PK aspoň uzná omyl s těmi 95 procenty genů, což se dalo svést na nepozornost, překlep, cokoliv. Ale tohle je zoufalé, to se skutečně nedá diskutovat. A vaše práce s dohledáním všech relevantních dokladů v originále byla vlastně zbytečná. I když možná se tu vyskytl někdo, kdo to pochopil.

Obrázek uživatele V.V.

culis

Evidentně vám někdo chirurgicky odstranil centrum sebereflexe. Dopustil jste se fatální chyby a nejste schopen to ani přiznat.

Jak jsem jiz psal drive, tak si myslim, ze kreacionisticka vira P. Kabrta je psychickym onemocnenim bludem. Jednou z charakteristik bludu je prave jeho nevyvratitelnost. Pokusy o vyvraceni bludu vedou naopak k jeho dalsimu utvrzovani. Podle mne jsme toho prave svedky v primem prenosu - po konfrontaci s protiargumenty a faktickou evidenci Kabrt tuto povazuje za pro nej sice nesrozumitelny a nepochopitelny, ale zcela jiste uskocny manevr, ktery je projevem lstivosti, prolhanosti a vykrucovani se evolucionistu, coz ho jenom nadale utvrzuje v tom, ze on musi mit pravdu. Beznadejny pripad.

"Přeji si, abyste mi říkali Velký vezíre."

Culis

Ano, mluvím mimo jiné o podvodu s Piltdownským člověkem, který kupodivu odhalili evolucionisté.

To jste výborně připomenul, protože to velmi souvisí s tímto článkem. Ano, po 40 letech prolhaní evolucionisté byli NUCENI přiznat, že 40 let podváděli lidi Pilt. člověkem.

(Mimochodem úžasná vědecká rychlost odhalení podvodu, že? - 40 let! Proč asi? Nechtělo se evošům do toho, nechtělo. A nezapomeňte tu dokazovat, že někteří pochybovali nad Pilt. člověkem od počátku - takže byste mohl vlastně dokazovat, jako u Junk DNA, že se to vlastně vědělo hned...chachacha)

A nyní se to samé opakuje s Junk DNA: 40 let jste lhali a klamali, nyní Vás fakta donutila přiznat barvu, ale nechce se Vám, vylháváte se z toho omylu, jak to jde - ovšem dlužno přiznat, že někteří Vaši kolegové jsou čestnější. Zde kolektivní vina asi neplatí.

Jinak se na mne dívejte optikou, jakou chcete, nevíte, proč mi má záležet na názoru lháře? To nedává smysl. PK

Customize This