Evoluce božská

Tak mají evoluční ideologové zase zamotané hlavy: to ošklivé kačátko, fakta a realita, jim stále leze do karet a rozvrací krásně vyspekulované evoluční mýty. Však oni si poradí, vždyť mají na to mnoho druhů evolucí, kam který nález šoupnout:

nulovou evoluci (ta je nejpravdivější a dobře pozorovatelná třeba na bakteriích nebo hmyzu či hlodavcích, prostě na tom, co se rychle množí a kdy se tvor po mnoho generací či po údajné „milióny“ let vůbec nemění, třeba zde nebo zde nebo zde atd.); pro jiné tvory, které nelze zařadit do nulové evoluce, vymysleli evolucionisté
skokovou či zrychlenou evoluci (tak vznikl třeba mozek člověka z mozku opice, prostě fofrem – to je evoluční nic neříkající jalová fráze, tím se na našich stránkách nezabýváme), a pak máme, pro mnoho tvorů, krásně pozorovatelnou
zpětnou evoluci (to je místo evoluce devoluce, degenerace, kdy se to všechno kazí spíš než vylepšuje, druhy vymírají, orgány atrofují, nefungují křídla neb končetiny, přibývá nemocí a genetických vad atd. – tento druh „evoluce“ je také dobře všude pozorovatelný a velmi pravdivý), a dále evolucionisti vymysleli (co nejde do předchozího zařadit)
konvergentní evoluci (to je když si evoluční ideologové nevědí rady s tím, proč se v jednom tvorovi nachází více znaků z tvorů evolučně nepříbuzných, třeba jako je tomu u ptakopyska a nyní u nově objeveného dinosaura chilesaura – viz níže. Jen si připomeňme, že např. oči se v evoluční mytologii vyvinuly nezávisle asi 40x - on v pohádce nestačí jeden evoluční zázrak, že slepý začne vidět, hned jich je třeba čtyřicet! - aby děti neusnuly.).

Jak jsem řekl, nemějme žádnou obavu, evolucionisti si vždy vědí rady, jak zachránit svoji pavědeckou báchorku o světě, který stvořil sám sebe. Kreacionisté ovšem nyní netrpělivě očekávají, že evolucionisté přijdou s dalším typem evoluce: evolucí božskou. To bude v případě, že nově nalezený tvor /případně tvorové, orgány či geny/ nebude mít žádné vystopovatelné předky, nemohl vzniknout ani nulovou, skokovou, zrychlenou, zpětnou či konvergentní evolucí, prostě vůbec žádnou evolucí – a přesto bohužel tento tvor existuje a evolucionistům se za nic nedaří, ani po četných urputných pokusech /jako tomu bylo např. u ptakopyska/, prokázat, že jde o podvrh. Tak na takového tvora bude vytvořena kategorie evoluce božská, což je samozřejmě, pokud jde o to slovo „božská“, jen nadsázka, nedělejme si žádnou iluzi, prostě tvor vznikl působením /dosud/ neznámých evolučních metafyzických sil, neznámé evoluční pseudointeligence, vyšel z neznámé, samozřejmě že evoluční dílny – evoluční teorie platí dál, jen má o jednu kategorii evolučních mechanizmů navíc. Následující objev patří do této kategorie (zlí kreacionisté tvrdí, že do evoluce božské patří všechno tvorstvo, což je ovšem „velmi velmi velmi nevědecké“).

´Skládačka dinosaura chilesaura ze směsi tajuplných znaků´

Will Dunham

(Z http://news.yahoo.com/jigsaw-puzzle-dinosaur-chilesaurus-boasted-weird-m... přeložil a poznámkami a komentáři doplnil Pavel Kábrt - 4/2015. Článek na Yahoo news vyšel 27. dubna 2015, byl zpracován Tedem Bothem dle časopisu Nature.)

WASHINGTON (Reuters) – Vědci odkryli zkameněliny podivného dinosaura v jižním Chile, který se může pochlubit takovou kombinací neobvyklých znaků, že ho přirovnávají k ptakopyskovi, tomu podivnému, vejce snášejícímu savci s kachním zobákem z Austrálie.

Byl pojmenován Chilesaurus diegosuarezi a patří ke stejné skupině jako Tyrannosaurus rex, teropodům, která zahrnuje největší pozemské masožravce v lidské historii, ale vědci v pondělí prohlásili, že tento dinosaurus svým zobákem žral jen rostliny a měl zuby podobné listům /plátkové/.

Jeho lebka a šíje se podobá těm, jaké měli dlouhokrcí primitivní dinosauři, a jeho obratle jsou podobné primitivním masožravým teropodům. Měl mohutné paže, ale jen dva nechápavé prsty na každé ruce. Byl dvounohý, ale jeho široká, čtyřprstá chodidla byla zcela rozdílná od štíhlých, tříprstých chodidel většiny teropodů. A měl ptačí typ pánve.

„Chilesaurus představuje jednoho z nejbizarnějších dinosaurů, jaký byl kdy nalezen,“ řekl paleontolog Fernando Novas z přírodovědného muzea Bernardino Rivadavia v Buenos Aires, který nazval tohoto tvora „evoluční skládačkou“.

„Anatomie kostry chilesaura je paletou znaků různých dinosauřích skupin, asi jako podlaha složená z mozaiky různých tvarů a barev. Žádný jiný dinosaurus nevykazuje takovou kombinaci nebo směsici znaků.“

Chilesaurus žil v oblasti křižované řekami na konci období jury, a to přibližně před 145 milióny let. Byl relativně malý a dosahoval délky 3,2 metrů, ačkoli většina nalezených exemplářů byla spíše velikosti krocana.

Paleontolog Martin Ezcurra z univerzity v Birminghamu řekl, že tento dinosaurus patří do dosud neznámého dinosauřího rodokmenu.

Uvedl dále, že „Nejzajímavějším (aspektem) kolem chilesaura je příběh, který vypráví o fungování evoluce.“ [neuvěřitelný závěr z neznalosti: netušíme vůbec, jak se tenhle tvor mohl vyvinout a z čeho, ale ten jeho evoluční příběh je velmi zajímavý...! - člověk neví, jestli se smát, plakat či zuřit - PK]

„Konvergentní evoluce je proces, ve kterém dva nepříbuzné druhy nebo skupiny získají podobné znaky následkem života v podobných prostředích, nebo že se podobně chovají,“ jako jsou křídla netopýrů a ptáků, dodal Ezcurra. [učte svoje děti mávat rukama jako ptáci křídlama, a ať to učí svoje potomky, za delší čas se jim vyvinou křídla konvergentní evolucí – PK]

„V případě ´mozaikové konvergentní evoluce´ se různé části těl podobají těm z nepříbuzných druhů, jako je tomu v případě ptakopyska nebo chilesaura.“

atd...

Závěr: Evolucionistická hloupost a drzost, učit tyhle nesmysly ve školách a troubit je do veřejnosti, nemá žádných mezí.

PřílohaVelikost
00765-29.4.2015-evoluce_bozska.doc331.5 KB
Průměr: 3.3 (4 votes)
Customize This