Člověk a dinosauři - znali se?

Člověk a dinosauři – znali se?

(Zdroj: http://www.kolbecenter.org, přeložil Ing. I. K. 4. 12. 2009)

[Vyvrácení evolucionistického oblíbeného dogmatu, že dinosauři a lidé jsou odděleni 65.000.000 let v důsledku makroevoluce]

Účelem této webové stránky je ukázat, že evoluční geologické časové měřítko bylo vyvráceno vědeckým pozorováním v mnoha vědních oborech, což zahrnuje laboratorní a hydrologické studie, paleontologické a archeologické vykopávky, datování stáří materiálů uhlíkem C14, a to prakticky v každém geologickém sloupci.

Jedno z evolučních oblíbených tvrzení je, že dinosauři vyhynuli o 65 milionů let dřív než se vyvinul člověk. Ti, kdo věří v evoluční teorii dlouhých věků, vždy tvrdí, že neexistují žádné důkazy o tom, že člověk a dinosauři žili ve stejné době. To možná dokazuje neznalost historické geologie a archeologie se silnou příměsí autocenzury.

Dlouho předtím, než se většina z nás narodila, si byla významná muzea vědoma toho, že dinosauři a lidé vedle sebe existovali. Dr. Charles Gilmore, kurátor paleontologie obratlovců slavného Amerického přírodního muzea ve Spojených státech a Samuel Hubbard z muzea v Oaklandu v Kalifornii potvrdili v roce 1924, že člověk a dinosaurus žili společně, což dokládá jejich 40stránková zpráva. Ta byla objevena mezi dalšími dokumenty Oaklandského muzea, a má název „Objevy vztahující se k prehistorickému člověku“. Na obálce zprávy z jejich výpravy je fotografie rytiny dinosaura podobného Diplodocovi na stěnách Hava Supai kaňonu v Grand kaňonu v severní Arizoně. Na straně 11 je kresba založená na kostře Diplodoca v Americkém přírodním muzeu v New Yorku, která je dlouhá 24,4 m. Jedná se jen o špičku ledovce.

lověk a dinosauři-znali se.jpg

Kopie plné 40ti stránkové Dohenovy zprávy je k dispozici od autora za $ 6,00 včetně poštovného. Až budete číst tuto první část:

(1) Všimnete si, že převažující věk pro vyhynutí dinosaurů byl před r. 1924 jen 12.000.000 let, nyní je to 65.000.000 let.

(2) Hlavní autor Samuel Hubbard hájí teistickou evoluci a existenci dinosaurů a lidí mnohem dříve než před 12.000.000 lety. Bohužel i přes jeho snahu byl odmítnut stejně jako vědci, kteří dnes zastávají inteligentní design nebo jsou pro "náhlý vznik" života a vesmíru.

(3) Členové této expedice byli velmi dobře připraveni dělat vědeckou práci včetně sběru vzorků, lisování a pořizování fotografií.

(4) Potvrdili to, co bylo pozorováno několik let před nimi - konkrétně znázornění toho, co nazvali dinosaurem Diplodocem.

(5) Od roku 1924, kdy byla napsána Dohenova zpráva a její doplněk z roku 1926, bylo na světě nalezeno mnoho dalších dinosauřích vyobrazení včetně člověčích a dinosauřích stop, některé i v nedotčeném stavu pod tunami horniny údajně více než 100 milionů let staré. Následná záplava pokusů a pozorování může vést jen k jedinému závěru – makroevoluce životních forem ze společného předka byla vyvrácena:

(a) archeologickými důkazy o soužití člověka a dinosaurů

(b) sedimentologickým výzkumem

(c) anomáliemi radiometrického datování pro známé lávové útvary jako je Sv. Helena atd.

(d) přímým datováním všech fosilií v tisících letech, včetně kostí dinosaurů a diamantů, za použití datovací metody C14 (tato metoda se nedá použít pro stáří vyšší než asi 60 tisíc radiokarbonových let). Různé výsledky dále naznačují, že skutečná doba potřebná pro uložení geologického sloupce je několik tisíckrát menší než vyžaduje evoluční teorie.

Četná pozorování vědců potvrzují koexistenci dinosaurů a lidí. V oblasti Natural Bridges National Monument je rytina na kameni, připomínající dinosaura, jejíž předpokládanými autory jsou indiáni Anasazi (500 až 1300 n. l.). V Montrose County v Coloradu existuje rytina Triceratopse, včetně charakteristických tří rohů a krčního lemu; autorství se připisuje indiánům z Fremontu, kteří byli současníky s indiány Anasazi.

V Peru přes 30 % z asi 11.000 náhrobních kamenů (~ 2500 př. n. l.), nacházených od roku 1930 v místech lidských pohřebišť, obsahuje ryté kresby dinosaurů jako je T-rex, Stegosaurus a Triceratops. Mnohé rytiny jsou v "úschově" hlavního muzea a stovky dalších jsou v soukromém muzeu v Peru. Tyto kameny zmínil katolický kněz a misionář, historik Inků z 16. století jako kresby "divných zvířat" (Jiný popis dvou různých druhů dinosaurů si přečtěte v knize Job, kapitoly 40 a 41).

V Mexiku 2.600 z asi 30.000 hliněných figurek, vykopaných od roku 1945, znázorňuje mnoho různých dinosaurů včetně Hadrosaura a pravděpodobně i T-Rex, a to společně s člověkem. (z období 500 př. n. l. do 50 n. l.),

V roce 2005 se myslelo, že buď Styrocosaurus nebo Torosaurus byl zobrazen s jinými zvířaty v mozaice na podlaze židovské synagogy v Sepphoris (Izael) z roku 300 našeho letopočtu (CEM 2005, BAR 1987). Stegosaurus je též znázorněn na 3 metry vysokém sloupu v opuštěném kambodžském buddhistickém chrámě z roku 1186 n. l. (Angor Wat, 1997)

Dohenova zpráva vám také umožní podívat se na některé důkazy o soužití lidí a dinosaurů očima dvou předních vědců z dvacátých let minulého století. V dalších článcích na tomto webu (http://www.kolbecenter.org) se budeme těmito důkazy zabývat do větší hloubky.

Kdo by chtěl podpořit naši práci v souvislosti s důležitým testováním kostí dinosaurů a dalších fosilií metodou C14, může kontaktovat Hugh Owena, v Kolbecentru, 952 Kelly Rd., Mt. Jackson, VA 22842. Telefon: (540) 856-8453, E-mail: howen@shentel.net

PřílohaVelikost
lověk a dinosauři-znali se.doc90.5 KB
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

ciciny v rici

a podminecne propusteni nechápu, já spíš myslel jestli Hovind není NĚJAK spřízněn s naším milým Howtem - nějak se mi zde jeví přinejmenším etymologická příbuznost ( možná i názorová )- ale to vyloženě spekuluju na základě pouhé vnější podoby.

PS : nedokážu vyjádřit budoucí míru jistoty v této kauze tak dokonale číselně přesně jako to neomylně vždy vytuší náš prorok Viťas Smile

Takovej umpa alespoň zná koeficient názorové pomíjitelnosti a proto neustále metamorfuje ...

doktor Hovín

dostal desitku natvrdo, no ty ciciny v rici mu nezavidim, ma sanci na podminecne propusteni?

Queene

..., škoda, docela jsem si na "tebe" zvykl a "připadals" mi sympatický. No doufám, že jsi taky takovej frajer, jako ten na fotce. Byls má jediná jistota.... Smile Umpa stále metamorfuje, jen censored je asi originál ...

Mimochodem, klony jsou asi jen fyzickými, nikoli názorovými kopiemi, že ? Smile ( to bude asi ironie )
Tak to jsem rád, že úvahy o znovuvytvoření Hitlera jsou liché ... Smile

Triture

Ahoj, všiml jsem si tvého příspěvku až teď..

Ne, na té fotce nejsem já Smile Je to můj klon:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kent_Hovind

Já už vím, proč evolucionisté nikdy nedokáží evoluci

Queene,

už dlouho se chci zeptat : na té fotce seš fakt ty osobně, nebo tvůj klon ???

Wink

Koreny

vcera jsem zakopl o tento porad na statnim rozhlase:

http://www.rozhlas.cz/cro6/porady/_porad/815

no moc hezky si tam vsichni medili, dr chadima pravil, ze BUH zase bude ridit nasi spolecnost/civilizaci, ze to ani jinak nejde, a podobne perly.

Ono

nema moc cenu diskutovat ani o POTOPE jako takove, je to s nejvetsi moznou pravdepodobnosti BLUD, a to nezmeni ani doktor Hovín na tvem logu.

V.V. (Vodni Vobal)

O vodním obale už nemá cenu diskutovat, protože (nehledě na to, že zdejší kreacionisté se toho pořád drží) oficiální creation movement už tento model opustil.

Citováno z AiG: "A vapor canopy holding more than 7 feet (two meters) of rain would cause the earth’s surface to be intolerably hot, so a vapor canopy could not have been a significant source of the flood waters."

http://www.answersingenesis.org/home/area/tools/flood-waters.asp

btw s tím uhlíkem jsi uhodil hřebíček na hlavičku Smile

Dendrochronologie

Že se někdy stane vytvoření více letokruhů ročně je sice hezké, ale většinou je tomu naopak - že se nějaký kruh vlivem mírné zimy neutvoří. Nicméně v našich zempisných šířkách jsou letokruhy celkem spolehlivé a můžu tě ujistit, že od nás na sever také:-)

Customize This