Duben 2015

S velkým třeskem na věčné časy a nikdy jinak! Nebo platí: „A už teď je to jinak!“?

Václav Dostál

Chirurgie prováděná pod vlivem evolučního myšlení

hovoří s dětským chirurgem Dr. Rossem Pettigrewem

(Z http://creation.com/performing-surgery-upon-evolutionary-thinking-interv... přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz - 4/2015. Translated with permission from Creation.com - přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel v časopise Creation 29(3): 46-48 v červnu 2007. Anglickou verzi časopisu je možné si objednat zde.)

Ross Pettigrew získal svoji kvalifikaci na Novém Zélandu ve městě Christchurch. Ve své kariéře byl docentem na lékařské škole Univerzity Otago (Nový Zéland) a chirurgem konzultantem v nemocnici Dunedin, kde prováděl nutriční výzkum a chirurgický audit. Má na starosti většinu chirurgických zákroků na dětech v nemocnici ve městě Dunedin, což zahrnuje také operace novorozenců. Dr. Pettigrew má stále funkci docenta na univerzitě Otago [administrativní oblast Nového Zélandu] a má soukromou praxi operatéra v nemocnici Mercy v Dunedinu.

***

Testovací článek

(Z http://creation.com/ice-sheet-age přeložil Václav Dostál 3. 3. 2014. Editace textu: Pavel Kábrt.)

Ztracená letka

Hluboce pohřbená ztracená letadla popírají koncept ´pomalu a postupně´.

Carl Wieland


(Z http://creation.com/the-lost-squadron#deep přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz - 4/2015. Translated with permission from Creation.com - přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel v časopise Creation 19(3):10-14 v červnu 1997. Anglickou verzi časopisu je možné si objednat zde)

Další pohádka o horizontálním přenosu genů

Jeffrey P. Tomkins, Ph.D.

(Z http://www.icr.org/article/8673 přeložil Pavel Kábrt - 4/2015. Článek vyšel na stránách ICR 6. dubna 2015.)

Protože jsem nečetl žádnou definici evoluční teorie, zde je jedna srozumitelná a pravdivá:

Evoluční teorie je ideologický hnůj, skládající se z bezpočtu báchorek plných omylů, lží a podvodů, který za 150 let svého prznění vědy nakydali
Darwinovi darebáci na Boží klenoty stvořeného světa.


Pavel Kábrt

Občas i ateistům svitne

Občas některému ateistickému mozku svitne, což je milost Boží a já bych spíš chtěl říct:

Lehká chuťovka pro lori

Milovníci ptáků i akademici jsou v šoku a bezradní: místo své běžné vegetariánské stravy žerou lori mnohobarevní maso.


(Z http://creation.com/meat-eating-lorikeets přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz - 4/2015. Translated with permission from Creation.com - přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel na stránkách CMI 14. dubna 2015]

Naslouchají ryby opernímu zpěvu?


Redakční poznámka: Časopis Creation [Stvoření] je vydáván bez přestávky od roku 1978. Z toho důvodu občas publikujeme některé starší, ale zajímavé články z našeho archivu. Tento článek k takovým patří. Pro získání těch nejaktuálnějších poznatků za účelem výuky a sdílení informací, doporučujeme našim čtenářům, aby si k takovému staršímu článku ještě vyhledali články novější, které najdou například v angličtině v sekci Podobné články a další četba níže pod článkem.

(Z http://creation.com/do-fish-listen-to-opera přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz - 4/2015. Translated with permission from Creation.com - přeloženo s povolením od Creation.com. Článek vyšel v časopisu Creation 10(1):9 v prosinci 1987. Časopis Creation v angličtině si můžete předplatit zde.)

Achillovy paty evoluce - citát

Pavel Kábrt

Customize This