Leden 2015

Opravdové lsti s hypotetickými tvory

autor: Tas Walker

Příklad, jak se rozcházejí evolucionistické báchorky se skutečnou vědou!

Pavel Kábrt

Když slušný a pravdy si vážící člověk narazí na fakta, která jsou v rozporu s jeho dosavadním názorem, tato fakta si ověří. Jsou-li správná, změní svůj dosavadní názor. Ne tak evolucionista. Ten všechna fakta, která bourají jeho zamilovaný evoluční mýtus, okamžitě zadupe a toho, kdo s tím přišel, začne nenávidět, zesměšňovat a pronásledovat.

Je známo z posledních let, že v dobře zachovaných tkáních dinosauřích kostí byly nalezeny různé biomateriály, které nemohly přežít ve volné přírodě milióny let, jak tvrdí evoluční ideologové. Rychlost rozpadu je u řady těchto látek známá, přesto evolucionisté tvrdohlavě lpí na svém: ty kosti jsou staré desítky miliónů let. Kromě měření pomocí C14, které dává pro dinosauří kosti jen několik tisíc let, byly v některých těchto kostech nalezeny i zbytky DNA. Všimněme si, jak se skutečná, materialistická (!), experimentální věda diametrálně rozchází s evolučními dějepravnými spekulacemi o stáří DNA i tam, kde vůbec nejde o kreacionistické prameny. Vědci se zabývají uchováním DNA např. ve farmaceutickém průmyslu a dalších oborech. Zde je výňatek z jednoho článku, který otvírá toto téma, aniž by jeho autor tušil, že potvrzuje kreacionistickou teorii o stvoření a nízkém věku země.

(Z http://online.liebertpub.com/doi/abs/10.1089/cpt.2007.0511 přeložil Pavel Kábrt - 1/2015. Zdůraznění tučně PK.)

Nejpozoruhodnější zprávy roku 2014: zkameněliny se podobají svým živým příbuzným

Brian Thomas, M.S.

(Z http://www.icr.org/article/8519 přeložil Pavel Kábrt - 1/2015. Vyšlo na stránkách ICR 8. ledna 2015.)

Neohrožený!

Mohutný důkaz pro stvoření a potopu

Calvin Smith

(Z http://creation.com/dreadnoughtustitanosaurian-dinosaur-buried-fast přeložil Pavel Kábrt-pavelkabrt@seznam.cz-1/2015. Translated with permission from creation.com-přeloženo s povolením od creation.com. Článek vyšel na stránkách CMI 13. září 2014.)

Přednášky mgr. Libora Votočka

Nejpozoruhodnější zprávy roku 2014: ke stvoření došlo nedávno

Brian Thomas, M.S.

(Z http://www.icr.org/article/8522 přeložil Pavel Kábrt - 1/2015. Článek vyšel na stránkách ICR 15. ledna 2015.)

Děkuji všem, kteří modlitbou, slovem, vlastní prací i financemi pomáhají ostatním vybřednout z evolučních slátanin a zrůdné darwinistické mytologie.

Pavel Kábrt

Achillovy paty evoluce – prosba o finanční pomoc

(Z částečného překladu od Ž. N. na tyto stránky vložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 1/2015. Translated with permission from creation.com - přeloženo s povolením od creation.com. Anglický originál knihy Evolution´s Achilles´ Heels je možno zakoupit v tištěné či elektronické formě zde.)

Chlapec, který je pyšný na to, že je vrah

Will Cornick zavraždil učitelku před zraky svých spolužáků v Leedsu v Anglii

Přeložil Pavel Kábrt

(Z http://creation.com/will-cornick-murders-teacher přeložil Pavel Kábrt - pavelkabrt@seznam.cz – 1/2015. Translated with permission from creation.com - přeloženo s povolením od creation.com. Článek vyšel na stránkách CMI 22. ledna 2015.)

Customize This